مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 51003 -تاریخ انتشار : جمعه 25 خرداد 1397 -ساعت : 11:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
هیچ کنترلی برای افزایش قیمت در بازار وجود ندارد

امام جمعه محمودآباد:

هیچ کنترلی برای افزایش قیمت در بازار وجود ندارد

مازندشورا: امام جمعه محمودآباد گفت: هرسال براساس روال چند درصدی بر قیمت اجناس افزوده می‌شود ولی در چند ماه اخیر در بعضی اقلام افزایش سرسام‌آوری در بازار دیده شده که هیچ کنترلی بر آن وجود ندارد و این سبب ایجاد فشار بر طبقه ضعیف و متوسط جامعه می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، حجت‌الاسلام سیدداود موسوی در خطبه‌های نماز عید فطر اظهار کرد: هفته جهاد کشاورزی فرصتی است برای این مجموعه که بتوانند به این باور برسند که جهاد کشاورزی به‌عنوان بازوی نظام اسلامی برای تحقق و پیشرفت عدالت محور بوده که می‌تواند دغدغه‌های رهبر را رفع کنند.

وی گفت: FATF برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی یک آزمون بزرگ بوده که باید با درایت تمام جوانب را در نظر گرفته و بعد عمل کنند که به عزت ایران ختم شود.

امام جمعه محمودآباد درباره ادعای نخست وزیر رژیم صهیونیستی بیان کرد: اخیرا نتانیاهو شمر زمانه ما ادعای سقایی می‌کند و گفته که مشکل کم آبی ایران را حل می‌کنم دولتی که مردم غزه را با بحران آب مواجه کرد و آب را به روی آنها بسته و همین مقدار آب کم را هم مسموم و آلوده برای ساکنان غزه می‌فرستد چگونه می‌تواند دلش برای ایرانی که همیشه دشمن اسرائیل بوده بسوزد.

این مسؤول افزود: با توجه به گرانی‌های اخیر در کشور و فضا سازی‌های دشمنان بر روی راهپیمایی روز قدس آنها اعلام کرده بودند که امسال مردم دیگر فلسطین را رها کرده و به فکر مشکلات خودشان هستند و کمتر در راهپیمایی شرکت می‌کنند ولی علیرغم تبلیغات دشمنان روز قدس امسال از همه راهپیمایی‌های سال‌های گذشته بهتر و با شکوه‌تر بوده که سبب سوختن و خشم آمریکا و رژیم صهیونیستی شده است.

موسوی درباره گرانی در کشور بیان کرد:هر ساله با آغاز سال مطابق معمول درصدی بر قیمت‌ها به بهانه تورم و بالا رفتن دستمزدها و دیگر عوامل افزوده می‌شد که غم آن قابل خوردن است ولی در چند ماه اخیر بصورت سرسام آوری در بعضی از اقلام افزایش قیمت در بازار دیده شده که هیچ کنترلی بر آن وجود ندارد و با توجه به ایجاد فشار بر طبقات ضعیف و متوسط جامعه لازم است دولتمردان و مسؤولان سریعا وارد میدان شده و جلوی این لجام گسیختگی را بگیرند.

وی در پایان گفت: واقعا قابل پذیرش نیست که در یک اقدام خزنده بعضی از اقلام 20 تا 40 و برخی حتی تا 100 درصد افزایش قیمت داشته باشد و هیچکس جلوگیر آنها نباشد و به نظر می‌رسد که توطئه‌ای برای ناراضی کردن مردم و ناامید کردن آنها از نظام و دولت در برنامه قرار گرفته که ملت و دولت باید قاطعانه با فتنه‌گران اقتصادی که عملا جنگ نا نردی اقتصادی را به راه انداختند و با ناراضی تراشان برخورد جدی کنند.

به گزارش فارس، نماز عید سعید فطر با شرکت انبوه مردم ولایتمدار محمودآباد و مسؤولان شهری در مصلی موقت و محوطه اطراف آن برگزار شد و با توجه به اینکه مصلی موقت گنجایش همه شهروندان را نداشته در محله‌های دیگر شهر و در مساجد مختلف هم نماز عید فطر اقامه می‌شود.

86038/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محمودآباد - افزایش - راهپیمایی - دشمنان - صهیونیستی - امسال - اقلام - اقتصادی - ناراضی - مسؤولان - ادعای - گرفته - ندارد - بازار - کنترلی - گزارش - موسوی - می‌تواند - اسلامی - کشاورزی - درباره -

نظر شما در مورد : هیچ کنترلی برای افزایش قیمت در بازار وجود ندارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*