مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 51004 -تاریخ انتشار : جمعه 25 خرداد 1397 -ساعت : 12:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
استفاده از کارتخوان در شرکت‌های حمل‌ونقل لرستان الزامی شد

مدیرکل راهداری لرستان:

استفاده از کارتخوان در شرکت‌های حمل‌ونقل لرستان الزامی شد

مازندشورا: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: استفاده از دستگاه کارتخوان p.o.s برای دریافت وجوهات قانونی در شرکت‌های حمل‌ونقل کالا و مسافر الزامی است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان لرستان، عباس شرفی مدیرکل راهداری لرستان گفت: بر اساس برنامه‌ریزی و ابلاغ دفتر معاونت حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، تمام شرکت‌های حمل‌ونقل کالا و مسافر از یکم تیرماه ۱۳۹۷ ملزم به استفاده از دستگاه کارتخوان p.o.s برای دریافت وجوهات قانونی ناشی از صدور بارنامه و صورت‌وضعیت مسافربری شامل (کمیسیون) و سایر کسورات قانونی از رانندگان و تحویل رسید به آنان خواهند بود.

وی افزود: اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان ضمن اطلاع‌رسانی به تمام شرکت‌های حمل‌ونقل تحت پوشش، نظارت بر عملیاتی شدن این موضوع را بر عهده دارد و شرکت‌ها باید در اسرع وقت گزارش اقدامات خود را به این اداره کل ارسال نمایند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حمل‌ونقل - راهداری - جاده‌ای - اداره - لرستان - شرکت‌های - استفاده - قانونی - کارتخوان - مدیرکل - گزارش - راهداری لرستان -

مطالب مرتبط با : استفاده از کارتخوان در شرکت‌های حمل‌ونقل لرستان الزامی شد
نظر شما در مورد : استفاده از کارتخوان در شرکت‌های حمل‌ونقل لرستان الزامی شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها