استفاده از کارتخوان در شرکت‌های حمل‌ونقل لرستان الزامی شد

تاریخ انتشار : جمعه 25 خرداد 1397 - ساعت : 12:04

کد مطلب: 51004 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل راهداری لرستان:

استفاده از کارتخوان در شرکت‌های حمل‌ونقل لرستان الزامی شد

مازندشورا: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: استفاده از دستگاه کارتخوان p.o.s برای دریافت وجوهات قانونی در شرکت‌های حمل‌ونقل کالا و مسافر الزامی است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان لرستان، عباس شرفی مدیرکل راهداری لرستان گفت: بر اساس برنامه‌ریزی و ابلاغ دفتر معاونت حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، تمام شرکت‌های حمل‌ونقل کالا و مسافر از یکم تیرماه ۱۳۹۷ ملزم به استفاده از دستگاه کارتخوان p.o.s برای دریافت وجوهات قانونی ناشی از صدور بارنامه و صورت‌وضعیت مسافربری شامل (کمیسیون) و سایر کسورات قانونی از رانندگان و تحویل رسید به آنان خواهند بود.

وی افزود: اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان ضمن اطلاع‌رسانی به تمام شرکت‌های حمل‌ونقل تحت پوشش، نظارت بر عملیاتی شدن این موضوع را بر عهده دارد و شرکت‌ها باید در اسرع وقت گزارش اقدامات خود را به این اداره کل ارسال نمایند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #حمل‌ونقل #راهداری #جاده‌ای #اداره #لرستان #شرکت‌های #استفاده #قانونی #کارتخوان #مدیرکل #گزارش #راهداری لرستان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : استفاده از کارتخوان در شرکت‌های حمل‌ونقل لرستان الزامی شد

*

*


X https://sport45.site/