مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37684 -تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آبان 1396 -ساعت : 00:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تأمین آب آشامیدنی بیشترین مشکل بخش نشتا تنکابن

فرماندار ویژه تنکابن عنوان کرد

تأمین آب آشامیدنی بیشترین مشکل بخش نشتا تنکابن

مازندشورا: فرماندار ویژه تنکابن بیشترین مشکل بخش نشتا را آب آشامیدنی عنوان کرد و گفت: چشمه، چاه و فضاهای موجود نهایت 10 سال برای آب جواب بدهند اما اگر بخواهیم آب پایدار برای آینده داشته باشیم باید سد احداث شود و در این بخش سد ازارود مصوب شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان تنکابن، سیدامیر حسینی‌جو امشب در نشست بررسی مشکلات ۱۳ روستاهای بخش نشتا در حضور شوراهای اسلامی و دهیاران این روستاها با اشاره به اینکه مشارکت با نیروی انتظامی یک اصل مهم است، اظهار کرد: یکی از وظایف عمده شوراها برقراری و مشارکت در امنیت پایدار است.

وی با بیان اینکه همه ما در یک کشتی نشسته‌ایم اگر فردی خسارتی به این کشتی وارد کند همه مشکل پیدا می‌کنند، تصریح کرد: بعضی از مسؤولان ظاهرا یک کشتی دیگری برای خودشان درست کرده‌اند، مسیر را انفرادی طی می‌کنند و نتیجه هم نمی‌گیرند.

فرماندار ویژه تنکابن تاکید کرد: همه دستگاه‌های اجرایی و مدیران به صورت متعهد وظیفه دارند سیاست‌های نظام و دولت را تبیین کنند.

این مسؤول با اشاره به اینکه بخشی از مشکلاتی که امروز مطرح شد به خاطر رفتارهای سلیقه‌ای ما است، افزود: این رفتارهای سلیقه‌ای در دولت یا در شوراها و دهیارها سمی است که باعث نارضایتی می‌شود، که این موضوع باید رفع بشود.

حسینی‌جو با بیان اینکه هدف از برگزاری این نشست مسائل و مشکلات روستاها را احصا بکنیم، خاطرنشان کرد: موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد بخشی از آنان شهرستانی است که در اسرع وقت باید پیگیری انجام بشود.

وی در ادامه به بخش سرمایه‌گذاری اشاره کرد و گفت: برای اخذ مجوزهای لازم از همه دستگاه‌ها برای کسانی که قصد سرمایه‌گذاری را دارند اعلام آمادگی صد درصد داریم.

فرماندار ویژه تنکابن سرمایه‌گذاری را یک قُلَک دانست و افزود: شما باید سرمایه‌گذار را جذب کنید، بعد از آن از منافعی که ایجاد می‌کنند استفاده کنید.

این مسؤول یادآور شد: اشتغال مهم‌ترین موضوع کشور است و اشتغال دولتی هم محدود است.

حسینی‌جو اظهار کرد: مهم‌تر از همه موضوعات و مسائلی که باید مدنظر داشته باشیم بحث معیشت و اشتغال است و دستگاه‌های جهاد کشاورزی، گردشگری، صنعت و‌ معدن باید در این زمینه فعال باشند.

وی بیشترین مشکل بخش نشتا را آب شرب عنوان کرد و گفت: چشمه، چاه و فضاهای موجود نهایت 10 سال برای آب جواب بدهند اما اگر بخواهیم آب پایدار برای آینده داشته باشیم باید سد احداث شود و در این بخش سد ازارود مصوب شده است.

فرماندار ویژه تنکابن به بحث فرهنگی و اجتماعی اشاره کرد و ادامه داد: شوراها و دهیارها مسؤولیت سنگینی را در بحث فرهنگی دارند.

حسینی‌جو با بیان اینکه بعضی افراد می‌گویند اگر پول داشته باشید طلاق و اعتیاد به وجود نمی‌آید، گفت: آمار طلاقی که از شهرستان گرفتیم ۷۰ درصد از کسانی که طلاق گرفتند شغل داشتند و نزدیک به ۵۰ درصد آنان شغل خوب داشتند.

۸۶۰۴۳/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تنکابن - اینکه - فرماندار - حسینی‌جو - اشاره - دارند - سرمایه‌گذاری - شوراها - اشتغال - داشتند - دهیارها - افزود - موضوع - ادامه - کسانی - سلیقه‌ای - فرهنگی - باشیم - دستگاه‌های - مشکلات - شهرستان - بیشترین - عنوان - روستاها - مشارکت - مسؤول - پایدار - اظهار - رفتارهای -

نظر شما در مورد : تأمین آب آشامیدنی بیشترین مشکل بخش نشتا تنکابن

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*