مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42940 -تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1396 -ساعت : 08:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن
افتتاح پارکینگ ماشین‌آلات سنگین شهرک حمل‌ونقل اردبیل

مدیرکل راهداری استان اردبیل خبر داد:

افتتاح پارکینگ ماشین‌آلات سنگین شهرک حمل‌ونقل اردبیل

مازندشورا: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل از افتتاح پارکینگ ۶ هکتاری ماشین‌آلات سنگین شهرک حمل‌ونقل اردبیل در جهت رفع مشکل چندین ساله پارک خودروهای سنگین در سطح معابر و خیابان‌های شهر اردبیل خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان در مراسم افتتاح پارکینگ ماشین‌آلات سنگین شهرک حمل‌ونقل اردبیل گفت: این پارکینگ ۶ هکتاری توسط شرکت سرمایه‌گذاری همیاران حمل‌ونقل اردبیل، پیگیری و پشتیبانی این اداره کل و حمایت مسئولین دلسوز استانی در شهرک حمل‌ونقل اردبیل و در جهت رفع مشکل چندین ساله پارک خودروهای سنگین در سطح معابر و خیابان‌های شهر اردبیل ساخته شده است.

علی رحمتی با بیان اینکه فاز نخست شهرک حمل‌ونقل اردبیل شامل دفاتر شرکت‌های حمل‌ونقل، رستوران، فروشگاه، نمازخانه و باسکول ۶۰ تنی در سال ۸۹ به بهره‌برداری رسیده بود، از زحمات و حمایت‌های اعضاء کمیته حمایت قضائی استان در رفع مشکل سند این شهرک تقدیر کرد و افزود: با حمایت‌های کمیته حمایت قضایی استان این مشکل حل شده و نهایتاً شرکت سرمایه‌گذاری همیاران حمل‌ونقل موفق شدند این پروژه را در کوتاه‌ترین زمان تکمیل و آماده بهره‌برداری کنند.

وی تصریح کرد: در شهر اردبیل بیش از ۴ هزار ماشین‌آلات سنگین وجود دارد که با راه‌اندازی این پارکینگ ضمن حل مشکلات قشر زحمتکش رانندگان برای نبود پارکینگ مناسب، کاهش آلودگی‌های صوتی و زیست‌محیطی، کاهش بار ترافیکی و ایمنی تردد در معابر شهری را از مهمترین ویژگی‌های این پارکینگ برشمرد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان با اشاره به اینکه در استان اردبیل ۷۸ شرکت حمل‌ونقل کالا فعالیت می‌کنند با ۱۱ هزار راننده مسئولیت حمل‌ونقل بار را عهده‌دار هستند، افزود: در ۹ ماهه امسال میزان جابجایی بار ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تن بوده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد ۳.۱ درصدی را شاهد هستیم.

شهروز رسولی آذر رئیس انجمن صنفی شرکت‌های حمل‌ونقل استان و عضو هیئت‌مدیره شرکت همیاران حمل‌ونقل اردبیل هم با تقدیر و تشکر از مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان و اعضاء کمیته حمایت قضائی از سرمایه‌گذاران استان در رفع مشکل سند شهرک حمل‌ونقل گفت: زمین شهرک حمل‌ونقل اردبیل در سال ۱۳۸۳ خریداری شده بود اما به دلیل مشکل سند مالکیت کار نیمه‌تمام و راکد مانده بود تا اینکه در سال ۹۴ با کمک دستگاه قضایی استان این مشکل حل و کار ساخت پارکینگ آغاز شد و برای احداث این پارکینگ تاکنون ۳۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

یوسف خدادادی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل نیز در این مراسم گفت: با حمایت همه‌جانبه کمیته قضایی استان از چنین پروژه‌هایی، اینک شاهد تکمیل و بهره‌برداری این مجموعه هستیم و قطعاً با انتقال خودروهای سنگین از سطح شهر به این پارکینگ سیمای شهر و نازیبایی‌های بصری آن که یکی از مشکلات اصلی شهر اردبیل و ترافیک ایجاد شده بر اثر تردد خودروهای سنگین و توقف آن‌ها در خیابان‌ها و برخی از معابر بود مرتفع شده و علاوه بر کاهش آلودگی، آرامش و آسایش هموطنان نیز در این زمینه برطرف خواهد شد.

خدادادی افزود: ما در دستگاه قضا بیشتر از دیگران عمق مشکلات ناشی از فقر و بیکاری را لمس می‌کنیم و بر این باوریم که ریشه بسیاری از اختلافات خانوادگی، طلاق، خشونت، درگیری، اعتیاد و سرقت همین فقر و بیکاری است و حل آن مستلزم عزم جدی و ملی بوده و امنیت واقعی و کاهش آسیب‌ها در سایه اشتغال و توانمندی اقتصادی مردم شکل می‌گیرد و در این صورت اعتماد مردم جلب و دغدغه‌ها به حداقل خواهد رسید.

حجت‌الاسلام قاصدی رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل هم به راه‌اندازی کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاران از سال ۹۳ در استان اشاره کرد و گفت: امسال مشکل ۶۰ واحد تولیدی و سرمایه‌گذاری در کمیته حمایت قضایی استان مطرح و مشکل بسیاری از آن‌ها حل شده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - حمل‌ونقل - اردبیل - پارکینگ - حمایت - کمیته - سنگین - راهداری - قضایی - مدیرکل - جاده‌ای - بهره‌برداری - اینکه - افزود - مشکلات - معابر - سرمایه‌گذاری - همیاران - ماشین‌آلات - خودروهای - هستیم - دستگاه - سرمایه‌گذاران - بسیاری - خدادادی - امسال - آن‌ها - دادگستری - بیکاری - حمایت‌های - اعضاء - شرکت‌های - اداره - قضائی - تقدیر - راه‌اندازی - تکمیل - اشاره -

مطالب مرتبط با : افتتاح پارکینگ ماشین‌آلات سنگین شهرک حمل‌ونقل اردبیل
نظر شما در مورد : افتتاح پارکینگ ماشین‌آلات سنگین شهرک حمل‌ونقل اردبیل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*