مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 45821 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 10 اسفند 1396 -ساعت : 18:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مازندران:

دبیرخانه همیار مشاور در آموزش‌وپرورش مازندران مستقر شد

مازندشورا: ساری- معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مازندران، از استقرار دبیرخانه کشوری همیار مشاور در آموزش و پرورش مازندران خبرداد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، محمد شعبانی بعدازظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران از استقرار دبیرخانه کشوری همیار مشاور در مازندران خبرداد و افزود: مسئولیت ساماندهی، تاسیس و تهیه مبانی نظری و کتاب راهنمای همیار مشاور برعهده آموزش و پرورش مازندران گذاشته شد.

 وی به فعالیت شوراهای دانش‌آموزی مدارس اشاره کرد و ادامه داد: در انتخابات شوراهای دانش‌آموزی ۴ نفر به مجلس دانش‌آموزی کشور راه پیدا می‌کنند .

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران  فعالیت و بکارگیری دانش‌آموزان را در برنامه‌های مختلف فرهنگی از اولویت‌های بخش پرورشی عنوان کرد و بیان داشت: همیاران مشاور دانش‌آموزی که از حس همدردی و توانمندی‌های خاصی برخوردار هستند؛  نقش ارجاعی را در کنار مشاوران در مدارس برعهده دارند .

وی یادآور شد: دانش‌آموزان همیار مشاور آموزش‌های حرفه‌ای را در خصوص مهارت‌های زندگی گذراندند و در سطح مدارس فعالیت می‌کنند .

شعبانی از فعالیت  ۲۲ هسته مشاوره در مازندران  خبرداد و  تاکید کرد: پنج مرکز مشاوره در خصوص اقدامات پیشگیرانه و آموزش در حوزه آسیب‌های اجتماعی مشغول به فعالیت هستند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران شناخت فضای مجازی را از اولویت‌های حوزه تربیتی در مدارس خواند و گفت: ۲۰۰ نفر مسلط به فضاهای مجازی با آموزش‌های حرفه‌ای شناسایی شدند که از این تعداد ۵۰نفر انتخاب شده و برای  آموزش به کارکنان، مدیران و معلمان مدارس در فضاهای آموزشی فعالیت خواهند کرد.

وی از برگزاری نخستین جشنواره عکس ۳۹  ویژه دانش‌آموزان خبرداد و تصریح کرد: ۱۰ هزار عکس به این جشنواره ارسال شد که پس از اخذ آرای مناسب  از نفرات برگزیده تجلیل خواهد شد .

شعبانی کیفیت بخشی اردوهای راهیان نور را از اولویت‌های تربیتی خواند و گفت: تعداد اردوهای دانش‌آموزی شش برابر شد به‌طوری که در سال اول ۱۸ هزار اعزام صورت گرفت و مازندران جزو استان‌های برتر در حوزه اردوهای راهیان نور شناخته شد .


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - آموزش - مشاور - فعالیت - دانش‌آموزی - مدارس - فرهنگی - پرورشی - آموزش و پرورش - همیار - پرورش - معاون - دانش‌آموزان - اردوهای - اولویت‌های - شعبانی - خبرداد - فضاهای - خواند - تعداد - جشنواره - تربیتی - راهیان - مجازی - برعهده - مازندران  - دبیرخانه - آموزش‌های - مشاوره - حرفه‌ای - شوراهای -

نظر شما در مورد : دبیرخانه همیار مشاور در آموزش‌وپرورش مازندران مستقر شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*