مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 47096 -تاریخ انتشار : سه شنبه 29 اسفند 1396 -ساعت : 14:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
افزایش دمای هوا در مازندران / پرهیز از روشن کردن آتش در جنگل

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران اعلام کرد

افزایش دمای هوا در مازندران / پرهیز از روشن کردن آتش در جنگل

مازندشورا: معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: دمای محسوس هوا را از روز گذشته در استان شاهد بودیم اما از فردا پیش بینی می شود جریانات شمالی را داشته باشیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، احمد اسدی ظهر امروز با حضور در ستاد خدمات سفر مازندران اظهار کرد: از روز گذشته جریانات جنوبی در مازندران آغاز شده و افزایش دمای هوا را به ویژه در ارتفاعات داشتیم به طوری که بیشینه هوای استان با 28 درجه و افزایش 14 درجه ای نسبت به روز قبل، در پل سفید گزارش شده است.

وی افزود: صبح امروز کمینه دمای هوا در بلده نور به چهار دهم درجه زیر صفر رسید که نسبت به روزهای گذشته افزایش دمای محسوسی داشت، دمای هوای ساری در 24 ساعت گذشته در بالاترین دما به 25 و در کمینه دمایی نیز به 10 درجه بالای صفر رسیده است.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: امروز جریانات جنوبی در استان مستقر شده و هوایی آفتابی و گرم را داریم که در اواخر روز باد گرم در ارتفاعات حاکم می شود.

اسدی با بیان اینکه برای فردا نیز همین شرایط جوی حاکم است، اظهار کرد: انتظار داریم که افزایش دمایی را برای فردا داشته باشیم تا حدی که دمای هوا در مرکز و شرق استان به 30 درجه بالای صفر برسد.

وی با اعلام اینکه از فردا جریانات هوا شمالی می شود و انتظار داریم وزش باد صورت بگیرد، تصریح کرد: این وزش باد در برخی مناطق شدیدتر است و انتظار داریم ابتدا افزایش ابر و تا روز پنجشنبه بارش‌های پراکنده را داشته باشیم، البته بارش‌ها زیاد نیست.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: بیشینه دمای هوا برای پنجشنبه نسبت به روزهای چهارشنبه و امروز کاهش می‌یابد و انتظار داریم برای روزهای جمعه و شنبه جریانات جنوبی شکل بگیرد و آسمانی صاف و آفتابی همراه با افزایش محسوس دما را شاهد باشیم.

این کارشناس هواشناسی درباره وضعیت دریا اظهار کرد: دریای مازندران دارای موج کوتاه است و از بعد از ظهر فردا افزایش موج پیش بینی و برای جمعه و شنبه موج دریا کوتاه می‌شود.

وی در پایان گفت: با توجه به افزایش دما توصیه می‌شود که گردشگران از روشن کردن آتش در جنگل پرهیز کنند.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران در پایان بیان کرد: با توجه به خزانه‌گیری برنج و افزایش دمای هوا، کشاورزان اقدامات لازم را برای جلوگیری از خسارت‌های احتمالی ناشی از افزایش دمای هوا انجام دهند.

86001/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : افزایش - مازندران - هواشناسی - داریم - امروز - جریانات - انتظار - توسعه - معاون - باشیم - اداره - روزهای - استان - اظهار - جنوبی - گذشته - بگیرد - اعلام - جنگل - پنجشنبه - پرهیز - کوتاه - پایان - آفتابی - کمینه - بیشینه - دمایی - بالای - گزارش - ارتفاعات - اینکه -

نظر شما در مورد : افزایش دمای هوا در مازندران / پرهیز از روشن کردن آتش در جنگل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*