ضرورت فرهنگ‌سازی در حمایت از کالای ایرانی

تاریخ انتشار : دوشنبه 06 فروردین 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 47350 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران خواستار شد

ضرورت فرهنگ‌سازی در حمایت از کالای ایرانی

مازندشورا: مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری (حمایت از کالای ایرانی )، گفت : در جهت ترویج و فرهنگ‌سازی حمایت از کالای ایرانی باید دستگاه‌های اجرایی ، نهادها و قرارگاه‌های فرهنگی متحد شوند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران، حجت‌الاسلام ناصر شکریان‌امیری اظهار کرد: امروز ترویج فرهنگ استفاده از تولیدات ملی و کالاهای ایرانی یک امر اجتناب‌ناپذیر است و اولین اقدام از سوی دستگاه‌های دولتی و اجرایی باید ترویج و فرهنگ‌سازی آن باشد و خود دستگاه‌های اجرایی و دولتی در کشور باید مروج این فرهنگ در کشور باشند و از تولیدات داخلی برای مصارف خود استفاده کنند.

وی در ادامه ضمن اشاره به بیانات نوروزی رهبر معظم انقلاب  و فرمایشات معظم له در حرم مطهر رضوی در ابتدای سال، افزود: سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب در سال  92 بیانگر اهمیت این استراتژی در حوزه اقتصاد بود و امروز باید اصلی ترین مولفه‌های اقتصاد مقاومتی را در شعار سال مقام معظم رهبری دنبال کرد.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان ترویج و فرهنگ‌سازی شعار سال را بسیار ضروری دانست و بیان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی در بحرانی‌ترین شرایط ممکن در دوران دفاع مقدس و با باور به ما می‌توانیم در عرصه‌های مختلف نظامی و دفاعی خود را تجهیز کرد و امروز توانست خود را به عنوان یک قدرت در سطح منطقه و حتی جهان معرفی کند و این در سایه خودباوری و اعتماد به دانشمندان و جوانان این مرز و بوم محقق شد.

این مسؤول در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع پیشرفت‌های کشور بعد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی با اتکاء به جوانان و دانشمندان مومن و انقلابی خود در همه زمینه‌ها رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است که نمونه آن را  در صنعت هسته‌ای کشور می‌توان به وضوح دید و این ثمره مجاهدت‌ها و تلاش‌های دانشمندان و جوانانی چون شهید شهریاری، مصطفی احمدی‌روشن، رضایی‌نژاد و... بود.

شکریان‌امیری با اشاره به اینکه حمایت از کالای ایرانی باید به عنوان یک گفتمان ملی در جامعه تبدیل شود، تصریح کرد: فرهنگ حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی باید به عنوان یک فرهنگ عمومی در کشور مطرح شود و کمپین نه به کالای خارجی از ضروریات امروز ایران اسلامی است.

وی استفاده از کالای ایرانی و حمایت از این رفتار در جامعه را امری ضروری دانست و گفت: حمایت از کالا و تولید ملی بسترساز رشد و توسعه اقتصادی در کشور خواهد بود و زمینه امنیت شغلی و اشتغال را در جامعه بارور خواهد کرد و می‌تواند بسیاری از آسیب‌های اجتماعی در کشور را کاهش دهد.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اسلامی #حمایت #ایرانی #فرهنگ #کالای #امروز #دانشمندان #جامعه #عنوان #اشاره #اقتصاد #فرهنگ‌سازی #استفاده #ترویج #عمومی #رهبر #دانست #ضروری #جوانان #تولید #دستگاه‌های #تولیدات #شکریان‌امیری #مازندران #تبلیغات #دولتی #مقاومتی #اجرایی #انقلاب

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ضرورت فرهنگ‌سازی در حمایت از کالای ایرانی

*

*


X https://sport45.site/