تلاش‌ها برای اطفای حریق در کجور به روز سوم رسید

تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 47516 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تلاش‌ها برای اطفای حریق در کجور به روز سوم رسید

مازندشورا: تلاش‌ها برای اطفای حریق در جنگل‌های لزیرک و میناسنگ به روز سوم رسید و همچمنان جنگل‌های این منطقه طعمه حریق هستند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، حریق جنگل‌های کجور به روز سوم رسید و همچنین به دنبال آن تلاش برای اطفا نیز به روز سوم رسیده است اما آخرین خبرها حکایت از این دارد که همچنان جنگل‌های مناطق لزیرک  و میناسنگ طعمه حریق هستند.

150 نیرو شامل نیروهای مردمی، بسیج و منابع طبیعی برای اطفای حریق اعزام شدند اما به دلیل شدت آتش‌سوزی، نبود امکانات و صعب‌العبور بودن مناطق جنگلی روند اطفا به کندی سپری می‌شود.

معاون عملیات فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران ـ منطقه ساری وقوع آتش‌سوزی در جنگل‌های حوزه حفاظتی این منطقه از اول فروردین ماه امسال تا دو روز گذشته را  12 مورد حریق عنوان کرده بود این میزان در حالی است که مناطق جنگلی غرب مازندران مستقل از این منطقه حفاظت می‌شود.

محرمعلی دیلم‌صالحی رئیس منابع طبیعی بخش کجور تا عصر روز گذشته میزان آتش‌سوزی در منطقه را حدود 5 هکتار اعلام کرده بود اما منابع محلی وسعت آتش‌سوزی در مناطق جنگلی را 10 هکتار تخمین زدند.

بالگرد اطفای حریق هم با تاخیر، مشکل فنی عصر روز گذشته به منطقه اعزام شد ولی آنچه مسلم  است تلاش‌ها برای اطفای حریق ادامه دارد...

3141ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #جنگل #منطقه #منابع #آتش‌سوزی #مناطق #اطفای #طبیعی #جنگلی #گذشته #جنگل‌های #هکتار #میزان #حفاظت #اعزام #تلاش‌ها #مازندران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تلاش‌ها برای اطفای حریق در کجور به روز سوم رسید

*

*


X https://sport45.site/