تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردین 1397 - ساعت : 13:08

کد مطلب: 47883 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مراجعه۱۸هزارنفربه درمانگاه های شهرسالم

مازندشورا: شهردارآنلاین: ۱۸۶۸۸ نفر از شهروندان از خدمات شبانه روزی مراکز بهداشتی درمانی شهر سالم در تعطیلات نوروز استفاده کردند.

مازندشورا: حمید چوبینه مدیرعامل شرکت با اشاره به خدمات رسانی همه جانبه مناطق و دستگاه های ارائه دهنده خدمات شهری در تعطیلات نورورز، گفت: شرکت شهر سالم شهرداری تهران نیز همگام با سایر دستگاه های مسئول شهری با برنامه ریزی منسجم خدمات بهداشتی درمانی کاملی را به شهروندان و مسافرین نوروزی و پرسنل شهرداری تهران در طول ایام نوروز ارائه کرد.

وی خاطرنشان کرد: از تاریخ بیست و نهم اسفند سال گذشته تا سیزدهم فروردین امسال به ۱۸۶۸۸ نفر از شهروندان خدمات بهداشتی درمانی شبانه روزی در مراکز بهداشتی درمانی شرکت شهر سالم ارائه شده است که سهم خدمات اورژانسی و عمومی ارائه شده ۱۷۳۴۶ نفر بوده و خدمات دیگر شامل دندانپزشکی، تصویربرداری پزشکی، فیزیوتراپی، دیالیز، مامایی و آزمایشگاه بوده است.

مدیرعامل شرکت شهر سالم افزود: خدمات ارائه شده در سه مرکز بهداشتی درمانی ۱، ۳ و ۵ به صورت شبانه روزی و در ایام تعطیل نیز بوده است و در بقیه مراکز خدمات در روزهای غیرتعطیل ارائه شده است.

وی همچنین با اشاره به خدمات ارائه شده به پرسنل شهرداری تهران در ایام تعطیلات نوروز، گفت: این خدمات شامل صدور ۱۷۳ معرفی نامه بستری و سرپایی، ۱۴۰ مورد مشاوره و پیگیری تلفنی توسط مددکار و ۱۰ مورد بازدید بعمل آمده از بیماران توسط مددکاران بوده است.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #خدمات #ارائه #بهداشتی #درمانی #شهرداری #تهران #نوروز #شبانه #مراکز #پرسنل #شهروندان #مدیرعامل #دستگاه #اشاره #تعطیلات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مراجعه۱۸هزارنفربه درمانگاه های شهرسالم

*

*


X https://sport45.site/