اختلاف خانوادگی دلیل آتش‌سوزی/ دستگیری عامل حریق/ تعداد مصدومان به 15 نفر رسید

تاریخ انتشار : شنبه 25 فروردین 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 48342 چاپ به اشتراگ گذاشتن

گزارش فارس از آتش‌سوزی قهوه‌خانه سنتی در چالوس

اختلاف خانوادگی دلیل آتش‌سوزی/ دستگیری عامل حریق/ تعداد مصدومان به 15 نفر رسید

مازندشورا: یک قهوه‌خانه در چالوس به دلیل اختلاف خانودگی در آتش سوخت هر چند پلیس با حضور به موقع فرد خاطی را دستگیر کرده است اما در این حادثه 15 نفر مصدوم شدند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از چالوس، غروب جمعه بر اثر تهدید فردی که ابتدا با درگیری لفظی و تهدید به انتقام همراه بود بعد از گذشت ساعتی با یک گالن بنزین وریختن آن در داخل قهوه‌خانه آنجا را به آتش کشید.


در این آتش سوزی شدید حدود ۱۰ نفر از افراد که خود را از پنجره به بیرون خود را پرت کرده بودند سرپایی مداوا و تقریبا 6 نفر دچار سوختگی شدید شده بودند باکمک مردم و اورژانس به بیمارستان طالقانی چالوس انتقال یافتند.

کیاکجوری رئیس بیمارستان طالقانی چالوس در این زمینه گفت: سه نفر از مصدومان به دلیل پرت کردن خود به بیرون از قهوه‌خانه دچار شکستگی که در بیمارستان بستری و تعداد هفت نفر سرپایی درمان و تعداد 6 نفر به علت شدت آتش‌سوزی و عدم امکانات پیشرفته و از آنجایی که شدت سوختگی آنها بسیار زیاد بود به بیمارستان‌های استان انتقال یافتند.

به گفته شاهدان عینی با وقوع حادثه و تماس افراد با آتش‌نشانی و پلیس ۱۱۰ بعد از مدتی با کمک مردم آتش‌سوزی مهار شده.

ذکریا اشکپور سخنگوی اورژانس مازندران نیز در شهرستان ساری اظهار کرد: با حضور ماموران پلیس و آتش‌نشانی حریق در کمتر از یک ساعت مهار شد که در این حادثه ۱۱ نفر دچار سوختگی و مصدومیت شدند.

سردار سیدمحمود میرفیضی با اشاره به اینکه این حریق عمدی بوده از شناسایی و دستگیری عامل آتش‌سوزی در کمتر از دو ساعت خبر داد.

وی افزود: متهم به آتش‌سوزی فردی به نام «م -ک» فرزند مسئول این واحد صنفی و قهوه‌خانه بوده که به علت اختلافات شخصی با پدرش، مرتکب این عمل شد.

3141/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #آتش‌سوزی #حادثه #چالوس #قهوه‌خانه #تعداد #مازندران #سوختگی #اورژانس #افراد #بیمارستان #خبرگزاری #اختلاف #مصدومان #خبرنگار #آتش‌نشانی #مصدومیت #اینکه #اظهار #گفت‌وگو #سرپایی #تهدید #دستگیری #خانوادگی #بیرون #گزارش #انتقال #طالقانی #یافتند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اختلاف خانوادگی دلیل آتش‌سوزی/ دستگیری عامل حریق/ تعداد مصدومان به 15 نفر رسید

*

*


X https://sport45.site/