جدال نفس‌گیر شاگردان نکونام و فکری در مسجدسلیمان

تاریخ انتشار : سه شنبه 28 فروردین 1397 - ساعت : 12:54

کد مطلب: 48525 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سه‌شنبه پرالتهاب قائم‌شهر و عاشقان نساجی

جدال نفس‌گیر شاگردان نکونام و فکری در مسجدسلیمان

مازندشورا: دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران از ساعت 17 امروز آغاز می‌شود و براساس اعلام قبلی قرار است به صورت زنده از شبکه ورزش سیما پخش شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، بازار داغ فوتبال در لیگ دسته یک، به هفته‌ها و روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود و از آن سو هیجان و اضطراب در بین مربیان، بازیکنان و هواداران تیم‌های مختلف برای صعود و یا سقوط به دسته‌های بالاتر و پایین‌تر اوج می‌گیرد.

نساجی، نماینده محبوب مردم مازندران در لیگ دسته یک است که سال‌هاست هوادارانش در حسرت صعود این تیم ریشه‌دار به لیگ برتر به سر می‌برند و در این فصل بازی‌های قابل قبولی از خود ارائه داده و می‌توان به جرأت گفت یکی از شانس‌های صعود است.

فوتبال، بخشی از زندگی مردم قائم‌شهر شده و بی‌شک اگر از بیشتر قائم‌شهری‌ها بپرسید در زندگی عاشق چه هستین حتما از تیم نساجی هم نام می‌برند چراکه این نام و این تیم، تنها یادگار کهنی است که از نساجی‌های سه‌گانه با اقتدار، به یادگار مانده و مردم به آن با جان و دل عشق می‌ورزند.

گرچه این تیم سال‌های سال با مشکلات مالی ، دخالت‌های بی‌جا و دست‌های پشت پرده نتوانست رویای صعود را برای هوادارانش به واقعیت برساند ولی  یکی دوسالی است که کمی از حاشیه دور شده و با جذب بازیکنان باانگیزه و جوان اسب را برای تاختن و صعود به لیگ‌برتر زین کرده است.

محمود فکری، مهدی پاشازاده و داوود مهابادی از جمله مربیان سرشناسی بودند که هدایت این تیم در این فصل را بر عهده داشتند و هرکدام به دلایلی مشخص و نامشخص کنارگذاشته شدند و حال جواد نکونام، سکان این تیم محبوب شهرخسته را در دست دارد و در مدت کم حضورش نشان داد که الفبای فوتبال را به خوبی آموخت و به نساجی‌چیان منتقل و انگیزه و لذت صعود را در دل بازیکنان دوچندان کرده است.

شاگردان نکونام که در حال حاضر 57 امتیازی هستند و به دلیل تفاضل گل کمتر با دیگر نماینده مازندران یعنی خونه‌به‌خونه در مکان چهارم جدول لیگ جاخوش کرده‌اند، امروز در دیداری حساس و سرنوشت‌ساز در زمین شهید بهنام محمدی به مصاف تیم  نفت مسجدسلیمان صدرنشین می‌روند.

در جلسه هماهنگی پیش از بازی دو تیم مسجدسلیمان و نساجی مازندران مقرر شد تا شاگردان نکونام با لباس قرمز به دیدار تیم زرد پوش نفت مسجد سلیمان بروند.

نساجی با تمام قدرت راهی مسجد سلیمان شده و شاید همه هیجان و حساسیت‌های یک فصل پر فراز و نشیب در دیدار امروز خلاصه می‌شود چراکه اگر بازیکنان نساجی با همان جنگندگی و نظم تاکتیکی هفته‌های قبل و به‌دور از بازی احساسی به مصاف مسجدسلیمان بروند، سه امتیاز شیرین را نصیب‌ خود می‌کنند و این پیروزی معادله بسیاری را بر هم خواهد زد.

مسجد سلیمان، مهد فوتبال ایران است و تیم نساجی بازی راحتی در پیش ندارد ولی حضور هوادارانی که در گرما و سرما، پشت سر تیم هستند و امروز هم در ورزشگاه شهید محمدی، جهنمی هرچند کوچک به پا می‌کنند و همه‌جوره حامی تیم‌شان هستند نقطه مثبتی است که نساجی می‌تواند از آن بهره کافی ببرد.

به گزارش فارس، دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران امروز رأس ساعت 17 آغاز می‌شود و طبق اعلام قبلی قرار است به صورت مستقیم و زنده از شبکه ورزش سیما پخش شود.

گزارش: رضا متانی

86045/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نساجی #سلیمان #بازیکنان #مازندران #امروز #فوتبال #مسجدسلیمان #نکونام #شاگردان #قائم‌شهر #دیدار #گزارش #یادگار #بروند #چراکه #محمدی #محبوب #مربیان #هیجان #نماینده #هوادارانش #می‌برند #زندگی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جدال نفس‌گیر شاگردان نکونام و فکری در مسجدسلیمان

*

*