ادای احترام هواداران نساجی به شهید بهنام محمدی/ ورود تیفوسی‌های نساجی به مسجد سلیمان و هماهنگی برای تشویق میداوودی در دقیقه 10

تاریخ انتشار : سه شنبه 28 فروردین 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 48539 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حواشی دیدار نفت مسجدسلیمان ـ نساجی

ادای احترام هواداران نساجی به شهید بهنام محمدی/ ورود تیفوسی‌های نساجی به مسجد سلیمان و هماهنگی برای تشویق میداوودی در دقیقه 10

مازندشورا: هواداران تیم فوتبال نساجی قائمشهر که برای تشویق تیم خود به خوزستان آمده‌اند به مقبره شهید بهنام محمدی ادای احترام کردند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از مسجدسلیمان، از هفته سی و دوم لیگ دسته اول فوتبال از ساعت 17 یک دیدار حساس میان تیم‌های نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران در ورزشگاه شهید بهنام محمدی شهرستان مسجد سلیمان برگزار می‌شود که این دیدار تکلیف تیم صعودکننده به لیگ برتر فوتبال را تا حدود زیادی مشخص خواهد کرد.

تعدادی از هواداران تیم فوتبال نساجی مازندران برای حمایت از تیم محبوب خود، کیلومترها تا خوزستان طی کرده و امروز در شهر مسجدسلیمان حاضر شدند.

این هواداران که با استقبال مسجدسلیمانی‌ها روبرو شدند، در اقدامی فرهنگی، بر سر مقبره شهید بهنام محمدی حاضر شده و به این شهید شاخص دوران هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کردند.

دیدار حساس و سرنوشت‌ساز تیم‌های نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران در چارچوب هفته سی و دوم لیگ برتر فوتبال، از ساعت 17 در ورزشگاه شهید بهنام محمدی برگزار خواهد شد.

* اتحاد هواداران مسجدسلیمانی/ تشویق میداودی در دقیقه 10 بازی

هواداران تیم محبوب خوزستانی برای دیدار حساس امروز هماهنگی‌های مختلفی برای تشویق تیم خود به عمل آورده‌اند.

تشویق میلاد میداودی در دقیقه 10 این دیدار یکی از برنامه‌های هواداران این تیم است که به پاس زحمات و گل‌های این مهاجم صورت خواهد گرفت.

* پخش مستقیم نفت ـ نساجی از شبکه‌های صدا و سیما

صدا و سیمای مرکز خوزستان، این دیدار را به صورت رادیویی و تلویزیونی برای علاقه‌مندان از طریق فرستنده‌های این مرکز استانی پخش خواهد کرد؛ همچنین صدا و سیمای مرکز مازندران نیز این دیدار حساس را برای علاقه‌مندان در این استان سرسبز پخش می‌کند.

براساس اعلام قبلی قرار است شبکه ورزش سیما، این دیدار را به صورت زنده برای دوستداران فوتبال پخش کند.

* باز شدن درهای ورزشگاه تا دقایقی دیگر


براساس اعلام مسؤولان برگزاری، درهای ورزشگاه بهنام محمدی از ساعت 15 و 30 به روی هواداران دو تیم نفت و نساجی باز خواهد شد.

هم‌اکنون تعداد زیادی از هواداران دو تیم در بیرون از ورزشگاه در انتظار ورود به استادیوم هستند.

تعدادی از هواداران نساجی نیز با طی مسافت زیاد، خود را به مسجدسلیمان رسانده‌اند تا از نزدیک شاهد مصاف تیم محبوبشان با نفت مسجدسلیمان باشند.

ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #دیدار #نساجی #هواداران #مسجدسلیمان #ورزشگاه #محمدی #بهنام #فوتبال #پخش #مازندران #تشویق #دقیقه #سلیمان #براساس #علاقه‌مندان #درهای #احترام #میداودی #اعلام #محبوب #برگزار #تیم‌های #زیادی #تعدادی #خوزستان #امروز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ادای احترام هواداران نساجی به شهید بهنام محمدی/ ورود تیفوسی‌های نساجی به مسجد سلیمان و هماهنگی برای تشویق میداوودی در دقیقه 10

*

*


X https://sport45.site/