نابودی محیط زیست به بهانه توسعه اشتغال

تاریخ انتشار : سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 48968 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل محیط زیست مازندران مطرح کرد

نابودی محیط زیست به بهانه توسعه اشتغال

مازندشورا: مدیرکل محیط زیست مازندران گفت: به بهانه توسعه اشتغال محیط زیست زیر پا له شده است، میانکاله ما به صورت کامل خشک شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حسینعلی‌ ابراهیمی‌کارنامی صبح امروز در همایش راهکار منابع آبی در دانشکده کشاورزی اظهار کرد: مشکل اینجاست که کسانی که از آب استفاده می‌کنند در این جلسات حضور پیدا نمی‌کنند و اگر هم حضور داشته باشند تشریفاتی است.

وی با اعلام اینکه مشکل بحران آب را باور نکردیم، تصریح کرد: در حوزه مدیریت آلاینده‌ها مازندران تصفیه فاضلاب خانگی در حد 11 درصد و میانگین کشور 48 درصد است.

مدیرکل محیط زیست مازندران در ادامه با اعلام اینکه برای تامین آب شرب با احداث سد مخالفت نداریم، گفت: در کنار این سد کوهی از زباله ایجاد شده است و تعهد می‌دهند که محیط زیست نباید مخالفت کند و وزات نیرو مکلف شود که دو سال قبل از بهره‌برداری نسبت به پاک‌سازی شود و پس از رسانه‌ای شدن این موضوع اقدامی می‌شود که ما عقب‌نشینی کنیم.

وی با اعلام اینکه مدیریت پسماند در استان مازندران مناسب نیست، گفت: مشکلات در این بخش جدی است.

ابراهیمی‌‌‌کارنامی اضافه کرد: به بهانه توسعه اشتغال محیط زیست زیر پا له شده است، میانکاله ما به صورت کامل خشک شده است.

وی در ارتباط با احداث سد گلورد گفت: در ساخت این سد جنگل از بین رفت اگر این موضوعات را مطرح کنیم می‌شویم انسان بد هستیم.

مدیرکل محیط زیست مازندران با اعلام اینکه کشاورزی و بهداشت باید در ارتباط با اقدامات انجام شده پاسخ بدهند، افزود: اگر محیط زیست نسبت به عدم اقدامات شکایت کنیم، مورد مواخذه قرار می‌گیریم، اشکالی هم ندارد حتی آبرو خودمان را برای حفظ محیط زیست می‌گذارم.

وی ادامه داد: همه ما دلسوز نظام و مملکت هستیم، با این وضعیت نسل بعد از ما نمی‌ماند، جنگل ما در طی هفت دهه نصف شده است، بیش از 65 درصد آب‌های تجدیدپذیر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی با اعلام اینکه یک سایت دفن بهداشتی زباله نداریم، گفت: استفاده از زباله در تولید برق مدت‌ها است که در شیراز اجرایی می‌شود.

مدیرکل محیط زیست مازندران در پایان گفت: کیفیت هوای مازندران هم مناسب نیست.

86041/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #اعلام #اینکه #مدیرکل #زباله #استفاده #مناسب #ارتباط #جنگل #اقدامات #هستیم #نداریم #مدیریت #توسعه #بهانه #اشتغال #کشاورزی #احداث #ادامه #مخالفت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نابودی محیط زیست به بهانه توسعه اشتغال

*

*


X https://sport45.site/