ملاقات مردمی مدیران راه و شهرسازی خراسان شمالی

تاریخ انتشار : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - ساعت : 08:06

کد مطلب: 49489 چاپ به اشتراگ گذاشتن

طی این هفته برگزار شد:

ملاقات مردمی مدیران راه و شهرسازی خراسان شمالی

مازندشورا: رئیس اداره روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی از برگزاری ملاقات مردمی مدیران راه و شهرسازی خراسان شمالی در راستای شفافیت در پاسخگویی و تسریع در رسیدگی به مطالبات مردم طی این هفته خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی، سید داود دانشمند بیان کرد: در این ملاقات که در محل اداره کل راه و شهرسازی برگزار شد، ۵ شهروند با مدیران سه حوزه شهرسازی و معماری، املاک و حقوقی و مسکن و ساختمان دیدار داشتند.

وی گفت: یک ملاقات با دکتر دادجو مدیر واحد شهرسازی و معماری در مورخه ۱۷ اردیبهشت انجام گرفت و در همان روز نیز یک ملاقات با سرپرست مدیریت املاک و حقوقی این اداره کل صورت پذیرفت.

دانشمند تصریح کرد: همچنین سه ملاقات با مهندس عمادیان فر سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان در تاریخ امروز ۱۸ فروردین برگزار شد.

رئیس اداره روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی افزود: در این ملاقات‌ها مدیران سه حوزه پس از شنیدن صحبت‌های مردم به‌صورت چهره به چهره و آگاهی از قضایای مطرح شده دستورات لازم را جهت رفع مشکلات و اجابت درخواست‌های ارباب‌رجوع در چارچوب قوانین و مقررات صادر نمودند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #شهرسازی #ملاقات #اداره #برگزار #شمالی #خراسان #مدیران #سرپرست #مدیریت #ساختمان #عمومی #دانشمند #املاک #حقوقی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ملاقات مردمی مدیران راه و شهرسازی خراسان شمالی

*

*


X https://sport45.site/