بازدید اعضاء کمیسیون عمران مجلس از پروژه‌های بازآفرینی شهرستان زاهدان

تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 - ساعت : 08:18

کد مطلب: 49710 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در زاهدان صورت گرفت:

بازدید اعضاء کمیسیون عمران مجلس از پروژه‌های بازآفرینی شهرستان زاهدان

مازندشورا: اعضاء کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از پروژه‌های بازآفرینی شهرستان زاهدان بازدید کردند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان، مسعود مالکی مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان هدف از این بازدید را بررسی اجرایی و روند اجرای کار و پیشرفت پروژه‌ها و بررسی مشکلات پیرامون اعلام کرد.

مالکی افزود: تکمیل مدرسه ۲۱ کلاسه و سالن ورزشی شیرآباد با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی و ۶۸۳۹ میلیون ریال اعتبار و بهسازی مدرسه شهید سالاری با ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی و ۱۹۷۵ میلیون ریال اعتبار هزینه شده در حال اجراست.

وی ادامه داد: بهسازی آسفالت خیابان شهید باقری با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی و ۱۹۷۰۹ میلیون ریال اعتبار مورد نیاز و آسفالت خیابان ۳۰ متری منشعب از بلوار کشاورز با ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی و ۸۲۴۲ میلیون ریال اعتبار نیز در حال انجام است.

وی همچنین بازارچه محله‌ای شیرآباد با ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی و ۹۳۲ میلیون ریال اعتبار، بهسازی معابر شیرآباد با ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی و ۱۵۰۰ میلیون ریال اعتبار و تکمیل مسیل شیرآباد با ۶۳ درصد پیشرفت فیزیکی و ۱۶۸۱۵ میلیون ریال اعتبار هزینه شده را از دیگر پروژه‌های شهرستان زاهدان نام برد.

مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: نماسازی دیواره‌های بلوار سیدالشهدا با ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی و ۳۶۳۳ میلیون ریال اعتبار هزینه شده، پارک محله‌ای بلوار سیدالشهدا با ۵۳ درصد پیشرفت فیزیکی و ۹۱۱ میلیون ریال اعتبار هزینه شده و پیاده‌روسازی بلوار سیدالشهدا با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی و ۳۴۱۲ میلیون ریال اعتبار در حال اجرا هستند.

مالکی، بهسازی معابر حسین‌آباد زابل با ۶۴ درصد پیشرفت فیزیکی و ۱۱۷۸۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده و جدول‌گذاری و زیرسازی آسفالت اسلام‌آباد با ۷۱ درصد پیشرفت فیزیکی و ۱۵۲۱۷ میلیون ریال اعتبار هزینه شده را نیز از پروژه‌های بازآفرینی شهرستان زاهدان نام برد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #پیشرفت #فیزیکی #میلیون #اعتبار #هزینه #شیرآباد #بلوار #شهرسازی #شهرستان #سیدالشهدا #سیستان #زاهدان #مالکی #آسفالت #معابر #خیابان #محله‌ای #مدرسه #پروژه‌های #بازدید #بلوچستان #مدیرکل #بررسی #بهسازی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازدید اعضاء کمیسیون عمران مجلس از پروژه‌های بازآفرینی شهرستان زاهدان

*

*


X https://sport45.site/