مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49922 -تاریخ انتشار : سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 -ساعت : 09:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پروژه مسکن مهر استان گلستان تا پایان امسال نهایی می‌شود

معاون عمرانی استانداری گلستان:

پروژه مسکن مهر استان گلستان تا پایان امسال نهایی می‌شود

مازندشورا: معاون امور عمرانی استانداری گلستان در اولین جلسه شورای مسکن استان گفت: امسال با حضور و تلاش مضاعف دستگاه‌های عضو شورا، پروژه مسکن مهر استان نهایی و به سرانجام می‌رسد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی گلستان، در اولین جلسه شورای مسکن که به ریاست میرمحمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان و حسین محبوبی مدیرکل راه و شهرسازی استان و سایر مدیران کل عضو شورای مسکن استان برگزار شد.

غراوی ضمن اعلام این مطلب افزود: شورای مسکن با هدف ارتقاء خدمات زیرساختی و بهبود فرایند تکمیل مسکن خصوصاً پروژه مسکن مهر در استان برگزار می‌گردد و از سایر دستگاه‌های عضو انتظار می‌رود در این راستا همکاری‌های لازم را داشته باشند.

در ادامه این جلسه محبوبی مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان و دبیر شورای مسکن استان گفت: در این جلسه تعیین تکلیف هزینه‌های صدور پروانه و پایان‌کار شهرداری در پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای گرگان و رامیان و تعیین تکلیف بهای فروش عرصه در برخی از پروژه‌های سه‌جانبه استان و بررسی مسائل مربوط به تعاونی‌های مسکن مهر و تأمین اعتبار دیوار حائل سایت الازمن علی‌آباد کتول و اجرای انشعابات فاضلاب پروژه‌های مسکن مهر و مسائل حقوقی اوقافی بودن عرصه مسکن مهر سعدآباد گرگان از موضوعاتی بود که در این جلسه بررسی و مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - شهرسازی - گلستان - شورای - پروژه‌های - تکلیف - گرگان - بررسی - مسائل - تعیین - برگزار - استانداری - عمرانی - معاون - مدیرکل - پروژه -

نظر شما در مورد : پروژه مسکن مهر استان گلستان تا پایان امسال نهایی می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها