تاریخ انتشار : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 50220 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اجرای طرح گشتهای ویژه بازرسی سازمان تاکسیرانی

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه از اجرای طرح گشتهای ویژه بازرسی سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه با همکاری عوامل راهوار در ماه مبارک رمضان خبر داد.

مازندشورا:سجاد سلیمانی از اجرای طرح  گشتهای ویژه بازرسی سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه با همکاری عوامل راهوار در ماه مبارک رمضان خبر داد.  

وی هدف از اجرای طرح گشتهای ویژه بازرسی سازمان تاکسیرانی کرمانشاه را کنترل و نظارت بر عملکرد رانندگان تاکسی عنوان کرد و گفت: از دیگر مسائل حائز اهمیت در خصوص عملکرد این گشت های ویژه حسن رفتار و اخلاق اسلامی به ویژه  در ماه مبارک رمضان بوده است.

 مدیر عامل سازمان تاکسیرانیکرمانشاه  با بیان اینکه، تحقق این امر از مهمترین وظایف و تعهدات سازمان تاکسیرانی است، افزود: ماه رمضان ماه تهذیب نفس و خودسازی است و خدمات ارزنده به شهروندان و مسافرین از عبادات است و باید همه در راه خدمت به مردم، وظیفه شناس و کوشا باشند.

سلیمانی در پایان خاطرنشان کرد: حضور واحد های گشت در نقاط حساس و پر تردد جهت ارائه خدمات بهتر به شهروندان در ساعات پایانی روز و هنگام افطار از برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان است.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #رمضان #تاکسیرانی #اجرای #بازرسی #گشتهای #مبارک #شهروندان #خدمات #کرمانشاه #سلیمانی #عملکرد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اجرای طرح گشتهای ویژه بازرسی سازمان تاکسیرانی

*

*


X https://sport45.site/