مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50377 -تاریخ انتشار : سه شنبه 01 خرداد 1397 -ساعت : 14:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نجات ساحل از فاضلاب دغدغه اصلی مردم

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو هیئت رئیسه شورای شهر بندرعباس گفت: یکی از دغدغه های اصلی مردم شهر بندرعباس وجود بافت فرسوده و نجات ساحل بندرعباس از فاضلاب است.

مازندشورا:فرزانه آرامش ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران در مورد مسائل مطرح شده در نشست مشترک اعضای شورای شهر با استاندار هرمزگان بیان داشت: شهر بندرعباس نیازمند توجه جدی همه مسئولان به امر نوسازی و بهسازی در بخش بافت فرسوده است و حدود 43درصد از بافت شهر بندرعباس را بافتهای فرسوده تشکیل می دهد که با همکاری همه دستگاههای مربوطه باید این معضل حل شود.

عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: ورود فاضلاب به ساحل بعنوان یک معضل در شهر است و باید تدابیری اندیشیده شود تا شاهد کاهش آلودگی در ساحل شهر بندرعباس باشیم و شهروندان بتوانند به راحتی از ساحل استفاده کنند.

رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس خاطر نشان کرد: در شهر بندرعباس نیاز به یک اتاق فکر داریم تا قبل از انجام هر پروژه ای توسط کارشناسان مطالعات پروژه فوق صورت گیرد و از هدر رفت هزینه ها جلوگیری شود.

آرامش گفت: برای حل مشکلات شهر بندرعباس باید تمامی سازمانها و نهادها با هم همکاری داشته باشند و شهرداری به تنهایی نمی تواند جهت حل مشکلات شهر اقدام مؤثری انجام دهد.

وی به تعیین تکلیف بازار ماهی فروشان اشاره کرد و گفت: بایستی سریعتر تکلیف بازار ماهی فروشان مشخص شود چرا که خریداران غرفه ها نگران آینده هستند.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بندرعباس - شورای - مشکلات - تکلیف - پروژه - فروشان - بازار - همکاری - آرامش - فرسوده - فاضلاب - اسلامی -

نظر شما در مورد : نجات ساحل از فاضلاب دغدغه اصلی مردم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*