ورود ۹۰ کامیون برای انتقال بار چغندرقند به شوش

تاریخ انتشار : سه شنبه 08 خرداد 1397 - ساعت : 13:21

کد مطلب: 50628 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان خبر داد:

ورود ۹۰ کامیون برای انتقال بار چغندرقند به شوش

مازندشورا: معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: ۹۰ کامیون برای انتقال بار چغندرقند شوش وارد استان شدند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از مهر یوسف عابدینی اظهار کرد: با توجه به اینکه رانندگان درخواست هایی در خصوص مشکلات خود دارند؛ موضوع و مشکلات آنها از طریق وزارتخانه در حال پیگیری است و وزیر راه توضیحاتی در این خصوص ارائه داده است.

وی افزود: با این وجود برای حل مشکل مردم و کشاورزان در استان خوزستان از رانندگان تقاضا داشتیم که به استان بیایند تا محصولات کشاورزی روی زمین نماند.

معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان تصریح کرد: تعدادی ماشین از استان های همجوار با اعلام فراخوان به خوزستان آمده و با آنها هماهنگ هستیم؛ در حال حاضر در اراضی کشاورزی حاضر و بر وضعیت بارگیری نظارت می کنیم.

عابدنیی با بیان اینکه بارگیری ها فعال شده تا با آغاز کار، مشکل کشاورزان و تولیدکنندگان حل شود، خبر داد: کامیون ها به مرور در حال ورود هستند و تا این لحظه ۹۰ دستگاه نه برای همه محصولات بلکه فقط برای انتقال بار چغندرقند وارد شمال استان خوزستان شده اند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #خوزستان #استان #کشاورزان #محصولات #کشاورزی #بارگیری #مشکلات #اینکه #کامیون #راهداری #انتقال #چغندرقند #معاون #رانندگان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ورود ۹۰ کامیون برای انتقال بار چغندرقند به شوش

*

*


X https://sport45.site/