مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50636 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 09 خرداد 1397 -ساعت : 06:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شهرک صنعتی کیاسر در سال ۹۷ گازرسانی می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران:

شهرک صنعتی کیاسر در سال ۹۷ گازرسانی می‌شود

مازندشورا: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: 2 پروژه عمرانی هدایت آب‌های سطحی و ایستگاه تقلیل فشار گاز شهرک صنعتی کیاسر با اعتبار 3900 میلیون ریال در حال انجام است .

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در جلسه ستاد تسهیل رفع موانع تولید که در واحد تولیدی چاچ در شهرک صنعتی کیاسر برگزار شد اظهار کرد: این شهرک صنعتی دارای ۴۸ هکتار وسعت بوده که ۳۲ واحد به بهره‌برداری رسیدند.

وی با اشاره به ساخت و ساز ۲۰ واحد تولیدی در این شهرک صنعتی افزود: اطلاعات تمام واحدهای تولیدی در استان احصا شده و برای برنامه‌ریزی در جهت کمک به اینگونه واحدها، در اختیار مسؤولان قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران بیان کرد: ۱۶ واحد تولیدی این شهرک در رهن بانک قرار گرفتند که تاکنون هشت واحد به تملک بانک در آمدند.

این مسؤول تصریح کرد: واحدهایی که در تملک بانک قرار گرفتند با همکاری و تعامل بانک نسبت به واگذاری آن به سرمایه‌گذار جدید اقدام خواهد شد و ماندن در این شرایط، نه به نفع بانک بوده و نه به نفع صنعت، تولید و شهرک‌های صنعتی استان است.

موسوی با بیان اینکه در حوزه زیرساخت شهرک صنعتی کیاسر اقدامات مؤثری صورت گرفته ادامه داد: میزان آب تأمین شده ۱۵ لیتر بر ثانیه، برق ۱۲ مگاوات، مخابرات، منبع زمینی 1000 مترمکعبی، شبکه فاضلاب و آسفالت معابر داخلی انجام شده است.

وی مهم‌ترین برنامه این شرکت در سال ۹۷ برای شهرک صنعتی کیاسر را گاز رسانی دانست و خاطرنشان کرد: هم اکنون نیز دو پروژه هدایت آب‌های سطحی و ایستگاه تقلیل فشار گاز شهرک صنعتی با اعتبار 3900 میلیون ریال در حال اجرا است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران گفت: اسناد ثبتی و تفکیکی شهرک صنعتی کیاسر اخذ شده و واحدهای تولیدی می‌توانند از مزایای سند در دریافت تسهیلات بهره‌مند شوند.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : صنعتی - تولیدی - کیاسر - شهرک‌های - مازندران - مدیرعامل - گرفته - استان - گرفتند - موسوی - تولید - واحدهای -

نظر شما در مورد : شهرک صنعتی کیاسر در سال ۹۷ گازرسانی می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*