برگزاری جلسه شورای مسکن مهر در استانداری اردبیل

تاریخ انتشار : شنبه 12 خرداد 1397 - ساعت : 15:27

کد مطلب: 50721 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در استان اردبیل صورت گرفت:

برگزاری جلسه شورای مسکن مهر در استانداری اردبیل

مازندشورا: جلسه شورای مسکن مهر در استانداری اردبیل با حضور معاون عمرانی استانداری، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل و نمایندگان تعاون، بانک مسکن، شهرداری و سایر اعضا تشکیل شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل، این جلسه با گزارش مدیرکل راه و شهرسازی آغاز شد و سایر اعضا نیز به نوبت گزارشات و مطالب خود را بیان کردند، در ابتدای جلسه محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: 

مجموعه مسکن مهر استان اردبیل بطور کلی در  ۴۱۳۷۸ واحد قرارداد بسته شده بود که از این تعداد تاکنون ۳۹۲۴۹ واحد افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، از واحد باقی مانده ۱۰۹۱ واحد آماده افتتاح است که به امید خدا به‌ زودی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و ۱۰۳۸ واحد نیز به علت عارضه‌دار بودن در ادامه ساخت آن وقفه ایجاد شده بود که به امید خدا مشکل عارضه آن‌ها حل شده و در این جلسه جزء مصوبات خواهد بود.

حیدری در ادامه افزود: در بحث آماده‌سازی شهرک‌های جدید ما قیر و مبالغ موردنیاز را به شهرداری اردبیل پرداخت نموده‌ایم مثلاً در شهرک مهر، شهرک اندیشه و شهرک نیایش و تقریباً زیرسازی آن‌ها را هم آماده کرده‌ایم و امیدواریم که شهرداری اردبیل برای انجام تعهدات خود هر چه سریع‌تر عملیات آسفالت‌ریزی را شروع و به اتمام برسانند.

حیدری در خصوص آماده‌سازی مسکن مهر بیله سوار و مشگین‌شهر هم گفت: هزینه آماده‌سازی به شهرداری‌ها پرداخت شده و انجام عملیات اجرایی جزء تعهدات آن‌هاست و امیدواریم این کار هر چه سریع‌تر انجام و آسفالت‌ریزی خیابان‌های مذکور شروع گردد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #اردبیل #استان #شهرداری #آماده‌سازی #حیدری #شهرسازی #پرداخت #آسفالت‌ریزی #امیدواریم #سریع‌تر #تعهدات #عملیات #آماده #مدیرکل #گزارش #افتتاح #بهره‌برداری #ادامه #می‌گیرد #آن‌ها

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : برگزاری جلسه شورای مسکن مهر در استانداری اردبیل

*

*


X https://sport45.site/