مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50795 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 خرداد 1397 -ساعت : 16:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مردم کردستان حق دارند از راه‌های استاندارد برخوردار باشند

نماینده مجلس عنوان کرد:

مردم کردستان حق دارند از راه‌های استاندارد برخوردار باشند

مازندشورا: نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، کامیاران و دیواندره با اشاره به اینکه سال گذشته ۳۶۵ نفر در اثر تصادفات رانندگی در جاده‌های این استان جان خود را از دست دادند، گفت: مردم استان حق دارند از راه‌های استاندارد در مسیرهای ارتباطی اصلی و فرعی برخوردار باشند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کردستان، سید مهدی فرشادان اظهار کرد: مردم استان حق دارند از راه‌های استاندارد در مسیرهای ارتباطی اصلی و فرعی برخوردار باشند.

وی به آسیب‌های اجتماعی و اقتصادی که تصادفات برای جامعه به دنبال دارد نیز اشاره کرد و افزود: درصد زیادی از آمار تصادفات رانندگی در جاده سنندج - کامیاران اتفاق افتاده که کم‌عرض بودن از دلایل آن است.

فرشادان با اشاره به جلسه نمایندگان مردم استان کردستان در مجلس شورای اسلامی با وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد: در آن جلسه به وزیر گفتیم کردستان کم برخوردارترین استان کشور در حوزه راه است.

وی با بیان اینکه خواسته مردم کردستان در حوزه راه‌ها به حق است، یادآور شد: یکی از مهمترین مطالبات مردم این استان داشتن و برخورداری از راه‌های ارتباطی استاندارد در حوزه اصلی و روستایی است. 

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: قرار گرفتن ۳۲۰ کیلومتر از کریدور شمال - جنوب در حوزه راه‌های استان کردستان در صورت تکمیل شدن تأثیر مثبتی بر بهبود شریان‌های اصلی در این استان دارد.

فرشادان گفت: درصد زیادی از این پروژه انجام و یا با پیشرفت خوبی در دست اجراست و در آینده نزدیک شاهد ۲ بانده شدن ۱۰۰ درصد این مسیر ارتباطی پرتردد خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه استان کردستان در بسیاری از حوزه‌ها نیازمند اختصاص اعتبارات جهشی است، اظهار کرد: اعتبارات استان در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵، برای اولین بار ۲ برابر افزایش یافت.

وی با بیان اینکه در لایحه بودجه ۹۷ اعتبارات استان نسبت به سال ۹۶ کاهش داشته است، افزود: با تلاش نمایندگان مردم در مجلس از این موضوع جلوگیری شد و تلاش کردیم اعتبارات امسال نسبت به سال ۹۶ بیشتر شود.

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم استان کردستان در بسیاری زمینه‌ها در تنگنا هستند، تأکید کرد: برطرف کردن قسمتی از این مشکلات نیازمند همت مسئولان استانی و شهرستانی و تسهیل‌گری آن‌ها در کارهای مردم است.

فرشادان با اشاره به اینکه ۱۰ هزار میلیارد ریال در استان برای تسهیل مشکلات حوزه اشتغال اختصاص یافته است، یادآور شد: بانک‌ها در واگذاری این اعتبار در قالب تسهیلات اشتغال‌زایی همکاری لازم را با مجموعه مدیریتی استان ندارند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - کردستان - اشاره - اینکه - راه‌های - اعتبارات - فرشادان - سنندج - اسلامی - نماینده - ارتباطی - کامیاران - استاندارد - شورای - یادآور - تأکید - مشکلات - اختصاص - نیازمند - بسیاری - دیواندره - افزود - باشند - برخوردار - دارند - شهرسازی - اظهار - زیادی - تصادفات - نمایندگان -

مطالب مرتبط با : مردم کردستان حق دارند از راه‌های استاندارد برخوردار باشند
نظر شما در مورد : مردم کردستان حق دارند از راه‌های استاندارد برخوردار باشند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*