مدیر جدید روابط‌عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای معرفی شد

تاریخ انتشار : سه شنبه 22 خرداد 1397 - ساعت : 09:08

کد مطلب: 50916 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر جدید روابط‌عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای معرفی شد

مازندشورا: با حضور معاون وزیر راه‌وشهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، اعضای هیأت عامل، معاونین و مدیران این سازمان منصور فخاران به عنوان مدیركل جدید روابط‌عمومی معرفی و از خدمات مدیر پیشین تجلیل شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط‌عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، مهندس عبدالهاشم حسن‌نیا معاون وزیر راه‌وشهرسازی و رئیس این سازمان، ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند و ماندگار ناصر رزاق‌منش مدیركل سابق روابط‌عمومی در طول ۱۴ سال مدیریت در حوزه روابط‌عمومی، اظهار داشت: حوزه روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی در سازمان‌ها از اهمیت قابل توجهی برخوردار است و مسئول روابط‌عمومی مسئول اطلاع‌رسانی به عموم مخاطبان و كاربرانی است كه از خدمات آن سازمان به طور مستقیم و غیرمستقیم استفاده می‌كنند، به ویژه در سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای كه طیف گسترده‌ای از مسئولین، رانندگان و راهداران تلاشگر خدمات اثربخش به جامعه ارایه می‌كنند و باید به خوبی انعكاس پیدا كند.

حسن‌نیا با اشاره به اهمیت ارزیابی از فعالیت‌های انجام گرفته در حوزه‌های مختلف افزود: اگر ارزیابی صحیحی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده صورت نگیرد، نقاط ضعف و مشكلات شناسایی نمی‌گردد و در آینده آسیب‌های زیادی به بخش حمل‌ونقل جاده‌ای و راهداری وارد می‌شود. 

براساس این گزارش در این مراسم فرامرز مداح معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، صدراله بمانا مشاور رئیس این سازمان، قاسم باقری مشاور رئیس سازمان و جمعی دیگر از مدیران ستادی از اخلاق‌مداری، اشراف به كار و تخصص‌گرایی در حوزه روابط‌عمومی مدیركل سابق روابط‌عمومی تقدیر كردند و خواستار ادامه این روند و موفقیت‌ها از سوی مدیركل جدید روابط‌عمومی شدند.

ناصر رزاق‌منش مدیركل سابق روابط‌عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با سابقه بیش از ۳۲ سال فعالیت در حوزه وزارت راه‌وشهرسازی و ۱۴ سال سابقه فعالیت در حوزه روابط‌عمومی گزارشی از عملكرد موفق این حوزه در مجموعه وزارت راه و شهرسازی ارایه كرد و از رهنمودها و حمایت‌های معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در دستیابی به این موفقیت‌ها تقدیر كرد. 

این گزارش حاكیست منصور فخاران مدیر جدید روابط‌عمومی نیز طی سخنانی به اهداف و برنامه‌های كاری در راستای ارتقای بهره‌وری در بخش و بهره‌گیری از مشاركت و همراهی سایر واحدها و دفاتر ستادی و استانی اشاره كرد. 

گفتنی است در پایان مراسم، از سوی عبدالهاشم حسن‌نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اهدای لوح تقدیر از خدمات ناصر رزاق‌منش مدیركل سابق روابط‌عمومی كه به كسوت بازنشستگی نایل شدند، تقدیر به عمل آمد و حكم منصور فخاران به عنوان مدیر روابط‌عمومی و مشاور سازمان ابلاغ گردید.

یادآور می‌شود منصور فخاران پیش از این در اداره‌كل راه و شهرسازی استان اصفهان فعالیت داشت.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #روابط‌عمومی #جاده‌ای #حمل‌ونقل #راهداری #تقدیر #مدیركل #معاون #خدمات #گزارش #فعالیت #شهرسازی #مشاور #رزاق‌منش #حسن‌نیا #فخاران #منصور #وزارت #ستادی #سابقه #مراسم #موفقیت‌ها #مسئول #اطلاع‌رسانی #راه‌وشهرسازی #عبدالهاشم #اهمیت #می‌كنند #اشاره #ارایه #ارزیابی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مدیر جدید روابط‌عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای معرفی شد

*

*


X https://sport45.site/