بازديد مدیر  کل راه و شهرسازی از راههاي شرق مازندران

تاریخ انتشار : سه شنبه 22 خرداد 1397 - ساعت : 22:23

کد مطلب: 50933 چاپ به اشتراگ گذاشتن

به منظور رفع موانع اجرايي صورت پذيرفت :

بازديد مدیر کل راه و شهرسازی از راههاي شرق مازندران

مازندشورا: مدیر کل راه وشهرسازی استان مازندران به اتفاق مدیریت ساخت و توسعه راهها �و به منظور رفع موانع اجرايی از جمله محور فرودگاه – راه دسترسی به شهرک گهرباران- محور نکا – نیروگاه – محور بهشهر �_ زاغمرز ، امیرآباد و محور حسین آباد - طوسکلا بازديد و دستوراتی را در خصوص تسريع در عمليات اجرايی آنان ابلاغ نمود.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان مازندران مهندس عبداله بهادری در اين بازديد ضمن اعلام رضايت نسبی از اجراي عمليات اجرايی پروژه های راهسازی مازندران عنوان كرد : يكي از راهكارهای برون رفت از محروميت و حركت به سوی توسعه پايدار ، ايجاد راه دسترسی و مواصلاتی بوده كه الحمدا... در دولتهای قبلی و دولت يازدهم عنايت ويژه ای به اين مهم شده است.

مهندس بهادری اظهار داشت : با توجه به اينكه محورهای ارتباطی شرق استان در مسير تردد زائرين امام رضا (ع) قرار داشته و همچنين وجود مراكز صنعتی  و بندر امير آباد ضروری است كه توسعه و تعريض آن در اولويت كاری قرار گيرد.

وی ضمن اشاره به محور فرودگاه اظهار داشت : واریانت محور فرودگاه بطول 750 متر که تحصیل اراضی مسیر و پرداخت بهای زمین انجام و پیمانکار مشغول اجرای لایه های روسازی در این محور می باشد .

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران ضمن اشاره به راه دسترسی به شهرک گهرباران یادآور شد : این پروژه با اعتباری به مبلغ 8/5 میلیارد ریال بصورت چهارخطه در دو باند رفت و برگشت بصورت مجزا و با پیشرفت فیزیکی 40 درصد در حال انجام می باشد .

همچنین محور نکا  نیروگاه قطعه چهارم از سه راهی زاغمرز تا سه راه نیروگاه پیمانکار در حال تعریض ابنیه فنی و اجرای لایه زیراساس می باشد .

مهندس بهادری در این بازدید از محور بهشهر – زاغمرز – بندر امیرآباد و محور حسین آباد – طوسکلا دیدند و از نزدیک در جریان روند اجرائی پروژه قرار گرفتند.

 

گفتنی است :محور بهشهر – زاغمرز- بندر امیراباد بطول 8 کیلومتر و با اعتباری معادل 85 میلیارد ریال بصورت لایه روسازی بتنی با پیشرفت فیزیکی 45 درصد در حال انجام می باشد . همچنین محور حسین آباد – طوسکلا بطول 10/5 کیلومتر در طرفین و بعرض 3/5متر با پیشرفت فیزیکی در  حال انجام بوده که به منظور تسریع در اتمام عملیات دستور لازم صادر شده است.

در این بازدید مهندس نظری مدیر ساخت و توسعه راههای اداره کل ، مدیریت املاک و حقوقی اداره کل و برخی از مسولین شهرستانی حضور داشتند .


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #مهندس #مازندران #پیشرفت #توسعه #زاغمرز #بصورت #فیزیکی #پروژه #شهرسازی #اداره #استان #بهادری #کیلومتر #همچنین #بازدید #طوسکلا #بهشهر #نیروگاه #پیمانکار #اشاره #اظهار #دسترسی #بازديد #فرودگاه #منظور #اعتباری #روسازی #اجرای #میلیارد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازديد مدیر کل راه و شهرسازی از راههاي شرق مازندران

*

*