لکه‌گیری بیش از ۲۴ هزار مترمربع از راه‌های آسفالته استان همدان

تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 خرداد 1397 - ساعت : 15:47

کد مطلب: 50965 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل راهداری استان همدان خبر داد:

لکه‌گیری بیش از ۲۴ هزار مترمربع از راه‌های آسفالته استان همدان

مازندشورا: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان از لکه‌گیری ۲۴ هزار و ۵۰۵ کیلومتر از راه‌های استان خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان، محمد رودباری در گفتگویی با تشریح عملکرد حوزه معاونت راهداری این استان در دو ماه ابتدای امسال اظهار کرد: این اقدام به منظور افزایش کیفیت رویه آسفالت و ایجاد مسیر مطمئن‌تر برای تردد وسائط نقلیه در محورهای شریانی، اصلی و فرعی و محورهای روستایی استان انجام شده است.

وی با بیان اینکه لکه‌گیری آسفالت از جمله اقدامات اجرایی این اداره کل در تمامی فصول است، یادآور شد: حفظ و نگهداری راه‌های ارتباطی استان در جهت بالا بردن ایمنی و نگهداری از راه‌های حوزه استحفاظی از دیگر اهداف اجرایی این طرح بوده است.

مدیرکل راهداری استان همدان، شانه‌سازی راه‌های آسفالته استان را از دیگر اقدامات عنوان کرد و گفت: در فروردین و اردیبهشت‌ماه سال جاری ۷۲۷ کیلومتر از راه‌های استان شانه‌سازی شدند.

محمد رودباری ادامه داد: همچنین در راستای نگهداری و ایمنی راه‌ها، در این مدت ۱۰۵ کیلومتر از آسفالت سطح راه‌های استان همدان روکش شدند.

رودباری افزود: پاک کردن و تنظیم قنوها با گریدر به طول ۹۶۸ کیلومتر، پاک‌سازی شانه و حریم راه‌ها از نخاله و زباله به میزان هزار و ۱۶۵ کیلومتر، رگلاژ راه‌های شنی به طول ۱۷۹ کیلومتر و رگلاژ و تسطیح شانه راه‌های آسفالته به طول هزار و ۸۳ کیلومتر از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت بوده است.

این مسئول در ادامه تنقیه و لایروبی پل‌ها، زه کشی و دریواسیون پل‌ها، تعمیر، مرمت و نگهداری پل‌های کوچک و بزرگ، احداث و تعویض پل‌ها، موج تراشی سطوح آسفالته، آسفالت رگلاژی، اصلاح پیچ‌های خطرناک و تقاطع‌ها و احداث دوربرگردان و پارکینگ را از دیگر اقدامات اجرایی معاونت راهداری در حوزه نگهداری راه و ابنیه فنی، ایمنی و حریم راه‌ها عنوان کرد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #استان #راه‌های #کیلومتر #نگهداری #همدان #راهداری #آسفالت #آسفالته #اقدامات #ایمنی #اجرایی #رودباری #راه‌ها #پل‌ها #ادامه #احداث #رگلاژ #محورهای #اداره #لکه‌گیری #معاونت #مدیرکل #شانه‌سازی #عنوان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : لکه‌گیری بیش از ۲۴ هزار مترمربع از راه‌های آسفالته استان همدان

*

*


X https://sport45.site/