ساخت بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس به طول ۷۰۰ کیلومتر

تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 خرداد 1397 - ساعت : 11:03

کد مطلب: 50984 چاپ به اشتراگ گذاشتن

میرشفیع خبر داد:

ساخت بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس به طول ۷۰۰ کیلومتر

مازندشورا: معاون ساخت و توسعه آزاد راه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور به همراه دکتر بلوردی مدیرکل راه وشهرسازی استان کرمان از پروژه آزاد راهی سیرجان- بندرعباس بازدید کرد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی راه وشهرسازی استان کرمان، سیدحسین میرشفیع معاون ساخت و توسعه آزاد راه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در حاشیه این بازدید گفت: بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس به طول ۷۰۰ کیلومتر احداث می‌شود که قطعه اول آن از سیرجان تا بندرعباس به طول ۶۰ کیلومتر در حال اجرا است.

میرشفیع اظهار کرد: بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس به طول ۷۰۰ کیلومتر احداث می‌شود که قطعه اول آن امروز از سیرجان تا بندرعباس به طول ۶۰ کیلومتر در حال اجرا است و برای مرحله اول آن بخش خصوصی ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار گذاشته است.

معاون ساخت و توسعه آزاد راه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: برای احداث هر کیلومتر این آزادراه ۸ میلیارد تومان نیاز است و بخشی از اعبارات دولتی هم برای این طرح اختصاص داده می‌شود و امیدواریم که طی دو سال آینده بتوانیم از این آزاد راه استراتژیک بهره‌برداری کنیم.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #کیلومتر #بندرعباس #آزادراه #توسعه #احداث #بزرگترین #میلیارد #تومان #راه‌های #زیربناهای #سیرجان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ساخت بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس به طول ۷۰۰ کیلومتر

*

*