مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50986 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 خرداد 1397 -ساعت : 12:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حضور نساجی با کادرفنی سابق در لیگ هجدهم/ خریدهای تازه نساجی و تلاش برای ماندگار شدن در لیگ

گزارش فارس از بازار داغ نقل و انتقالات در نساجی

حضور نساجی با کادرفنی سابق در لیگ هجدهم/ خریدهای تازه نساجی و تلاش برای ماندگار شدن در لیگ

مازندشورا: نماینده مازندران، با همان نفرات کادرفنی در لیگ‌هجدهم حضور پیدا می‌کند و علی‌رغم اینکه زمزمه استعفای علی امیری( مدیرعامل جوان باشگاه) پیچیده بود ولی کماکان نساجی با همان ترکیب باقی مانده و جواد نکونام هم برای نخستین‌بار، هدایت یک تیم لیگ‌برتری ایران را برعهده خواهد داشت.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، پنجره نقل و انتقالات بازیکنان برای مسابقات فصل جاری چندروزی است که باز شده و تیم‌های حاضر در لیگ‌برتر در تکاپوی خرید و یا فروش بازیکنان خود هستند تا خود را برای حضور هرچه بهتر در این رقابت‌ها حاضر کنند.

دو تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران دو تیم تازه صعود کرده به لیگ‌برتر هستند و یکی نماینده مازندران است و دیگری با هدایت یک سرمربی مازندرانی پایش به سطح یک فوتبال ایران باز شد.

وقت زیادی تا آغاز بازی‌ها در لیگ‌برتر باقی نمانده و عاشقان تیم فوتبال نساجی و هوادارانش در مازندران منتظرند تا ببینند تیم محبوب‌شان بعد از 24 سال دوری از میادین لیگ‌برتر در این آوردگاه چه می‌کنند.

 

نماینده مازندران، با همان نفرات کادرفنی در لیگ‌هجدهم حضور پیدا می‌کند و با وجود اینکه زمزمه

استعفای علی امیری( مدیرعامل جوان باشگاه) پیچیده بود ولی کماکان نساجی با همان ترکیب باقی مانده و جواد نکونام هم برای نخستین‌بار، هدایت یک تیم لیگ‌برتری ایران را برعهده خواهد داشت.

حضور در لیگ‌برتر، مدیران باشگاه نساجی را بر آن داشت تا بازیکنان توانا را خریداری کنند تا بتوانند در حد و اندازه‌های لیگ‌برتر حاضر شوند که از جمله این خریدها می‌توان به قرارداد محمد آبشک، حامد لک، امید سینک، کمیل محمدی، سجاد حیدری، سجاد آشوری، شاهین مجیدی،نیما میزازاد، حمیدرضا دیوسالار،فرشاد فرجی و حامدشیری اشاره کرد و بازیکنانی همچون محمد عباس‌زاده، مجتبی ممشلی و مهرداد عبدی هم قرارداد خود را با این تیم تمدید کردند.

رقابت در لیگ‌برتر هرسال که به جلو می‌رود دشوارتر  و بر تعداد مدعیان قهرمانی اضافه می‌شود و تیم فوتبال نساجی باید تمام سعی و تلاش خود را به کار گیرد تا بتواند صعود خود را ماندگار کند.

از نکات مثبت تیم فوتبال نساجی می‌توان به سکوهای گرم و پرشور آن اشاره کرد که در لیگ یک همه را شیفته خود کرد و درواقع یاردوازدهم این تیم بود و نقش مهمی در صعودش داشت.

تماشاگرانی که در سرما و گرما و غم و شادی تیم خود را تنها نگذاشتند و عاشقانه به پای این تیم نشستند تا شاهد صعودش به لیگ‌برتر باشند.

به گزارش فارس، تیم فوتبال نساجی مازندران با صعود پاک و مقتدرانه خود ثابت کرد که فوتبال مازندران شایستگی‌های زیادی دارد که در این چندسال اخیر مغفول باقی مانده است و تیمی همچون نساجی کبیر باید دوباره آن را احیاء کند.

گزارش: رضا متانی

86045/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نساجی - لیگ‌برتر - فوتبال - مازندران - گزارش - بازیکنان - قرارداد - می‌توان - صعودش - همچون - اشاره - مانده - نماینده - کادرفنی - انتقالات - ماندگار - هدایت - زیادی - باشگاه -

نظر شما در مورد : حضور نساجی با کادرفنی سابق در لیگ هجدهم/ خریدهای تازه نساجی و تلاش برای ماندگار شدن در لیگ

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*