مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 51032 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 خرداد 1397 -ساعت : 08:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اختتامیه مسکن مهر آذربایجان‌غربی در دهه فجر امسال/ بیش از ۴۱ هزار واحد تحویل متقاضیان شده‌ است

تقی‌دخت خبر داد:

اختتامیه مسکن مهر آذربایجان‌غربی در دهه فجر امسال/ بیش از ۴۱ هزار واحد تحویل متقاضیان شده‌ است

مازندشورا: مدیرمسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی با اشاره به تحویل بیش از ۴۱ هزار واحد به متقاضیان، از اختتامیه مسکن مهر استان در دهه فجر امسال خبر داد.

مازندشورا:جلال تقی‌دخت مدیرمسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی درباره آخرین وضعیت مسکن مهر در این استان گفت: پروژه‌های مسکن مهر در استان آذربایجان غربی شامل واحدهای مسکونی ۹۹ ساله (تعاونی ساز) و واحدهای خودمالک و گروهی بدون مشکل و دارای متقاضی ۴۵ هزار و ۳۸۲ واحد بوده که در مجموع بیش از ۹۶ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌‌اند.

وی بیان کرد: از تعداد ۴۵ هزار و ۳۸۲ واحد مسکن مهر در استان، ۲۱ هزار و ۸۷۳ واحد مربوط به واحدهای مسکونی تعاونی‌ساز و تعداد ۱۲ هزار و ۴۷۲ واحد مربوط به واحدهای خودمالک و گروهی است و در مجموع ۳۴ هزار و ۳۴۵ واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر ساخته شده که بیش از ۹۴ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند.

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی افزود: در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر نیز تمام ۱۱ هزار و ۳۷ واحد به‌طور ۱۰۰ درصد تکمیل و به متقاضیان تحویل شده است.

وی با اشاره به افتتاح یک هزار و ۵۲۰ واحد مسکن مهر در شهرهای ارومیه، مهاباد، بوکان و تکاب در اردیبهشت‌ماه سال جاری گفت: ۴ هزار واحد باقی‌مانده مسکن مهر استان نیز تا دهه فجر امسال تکمیل و جشن اختتامیه مسکن مهر استان را در این ایام خواهیم داشت.

تقی دخت بیان اینکه پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای اشنویه، پیرانشهر، میاندوآب، تکاب و سلماس به‌صورت کامل و ۱۰۰ درصدی پیشرفت داشته، تصریح کرد: در مجموع در این شهرها ۶ هزار و ۶۷۶ واحد مسکن مهر ساخته شده که این پروژه در دیگر شهرهای استان نیز به‌طور میانگین بیش از ۹۰ درصد پیشرفت داشته است.

وی تصریح کرد: در شهرهای بوکان، ماکو، نقده و خوی پروژه مسکن مهر بیش از ۹۸ درصد پیشرفت داشته که تا هفته دولت این واحدها به اتمام می‌رسند و به متقاضیان تحویل داده می‌شوند.

مدیرمسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی افزود: واحدهای باقی‌مانده مربوط به شهرهای ارومیه، مهاباد و سردشت است که به دلیل مشکلات معارض و بلندمرتبه‌سازی با تاخیر آغاز شدند که وام آنها افزایش یافت و در ایام دهه فجر افتتاح و به متقاضیان تحویل داده می‌شوند. 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرهای - استان - پیشرفت - واحدهای - متقاضیان - تحویل - شهرسازی - آذربایجان‌غربی - مربوط - مجموع - ساختمان - اداره - ارومیه - افتتاح - تکمیل - مهاباد - به‌طور - بوکان - می‌شوند - پروژه - تصریح - باقی‌مانده - افزود - اختتامیه - گروهی - خودمالک - مسکونی - پروژه‌های - تقی‌دخت - مدیرمسکن - امسال - تعداد - فیزیکی - ساخته -

مطالب مرتبط با : اختتامیه مسکن مهر آذربایجان‌غربی در دهه فجر امسال/ بیش از ۴۱ هزار واحد تحویل متقاضیان شده‌ است
نظر شما در مورد : اختتامیه مسکن مهر آذربایجان‌غربی در دهه فجر امسال/ بیش از ۴۱ هزار واحد تحویل متقاضیان شده‌ است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*