مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 51051 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 خرداد 1397 -ساعت : 10:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شناسایی ۱۴۰ قطعه زمین مناسب طرح بازآفرینی در استان همدان

مدیرکل راه و شهرسازی همدان خبر داد:

شناسایی ۱۴۰ قطعه زمین مناسب طرح بازآفرینی در استان همدان

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی همدان از شناسایی یکصد قطعه زمین در شهر همدان و ۴۰ قطعه زمین مناسب اجرای طرح بازآفرینی در دیگر شهرهای استان خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، فرهاد فرزانه در نشست ستاد بازآفرینی پایدار استان همدان گفت: ۳۷ پروژه بازآفرینی شهری در ۹۶ محله استان همدان اجرا می‌شود.

وی افزود: این ۳۷ پروژه بازآفرینی شامل مرمت خانه‌های تاریخی، پوشش رودخانه‌ها و اجرای زیرساخت‌ها خواهد بود و تسهیلات با سود ۶ درصد به آن تعلق می‌گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی همدان مناطق اصلی بازآفرینی همدان را شامل جولان و شهرک مدنی ذکر کرد و افزود: در ملایر منطقه دولت‌آباد مورد بازآفرینی قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: تاکنون در شهر همدان یکصد قطعه زمین، در کبودرآهنگ ۱۹ قطعه زمین، در شهرستان بهار هفت قطعه، فامنین چهار قطعه و در تویسرکان دو قطعه زمین برای اجرای طرح بازآفرینی شهری شناسایی شده است.

فرزانه با اشاره به اینکه آیین‌نامه در اردیبهشت‌ماه ابلاغ شده و ما در مراحل اولیه شناسایی زمین‌ها هستیم که کار زمان‌بری است، گفت: طی دو سه جلسه بخش‌هایی از زمین‌ها مشخص شده است.

وی افزود: در شهرهای استان همدان به غیر از شهر همدان حدود ۴۰ تا ۵۰ قطعه شناسایی شده و تصور من این است که تعداد بیشتری می‌توان شناسایی کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی همدان ادامه داد: مقرر شد تا قبل از جلسه بعد تعداد زمین‌های دارای قابلیت به صورت متمرکز مشخص شود اما همین مرحله هم به معنای پایان کار نیست و ممکن است باز هم به زمین‌های شناسایی شده افزوده شود.

وی عنوان کرد: شناسایی زمین هم البته به معنای آن نیست که به سرعت کار اجرایی در آن‌ها آغاز شود بلکه مهم این است که برنامه‌ریزی کار استمرار دارد.

فرزانه با بیان اینکه هر هفته جلسات تشکیل می‌شود، اظهار کرد: بعد از عید نوروز سه جلسه با استاندار برگزار کردیم و این وضعیت در کشور مشابه ندارد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : همدان - بازآفرینی - شناسایی - استان - شهرسازی - مدیرکل - افزود - فرزانه - تعداد - زمین‌های - معنای - زمین‌ها - ادامه - اجرای - می‌گیرد - پروژه - اینکه -

مطالب مرتبط با : شناسایی ۱۴۰ قطعه زمین مناسب طرح بازآفرینی در استان همدان
نظر شما در مورد : شناسایی ۱۴۰ قطعه زمین مناسب طرح بازآفرینی در استان همدان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*