مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12233 -تاریخ انتشار : دوشنبه 06 دی 1395 -ساعت : 21:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کشف بیش از چهار کیلوگرم انواع مواد مخدر در تنکابن

کشف بیش از چهار کیلوگرم انواع مواد مخدر در تنکابن

مازندشورا: نوشهر – ایرنا – فرمانده انتظامی تنکابن از کشف چهار کیلو و 471 گرم انواع مواد مخدر از خودرو پراید در این شهرستان خبر داد .

مازندشورا: سرهنگ رامین شمس روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت که ماموران انتظامی روز گذشته پس از اطلاع از ورود یک دستگاه خودرو پراید نقره ای حامل انواع مواد مخدر از ورامین به منطقه، دستور توقف دادند.
وی افزود : پس از بازرسی های به عمل آمده در این خودرو ، یک گرم تریاک ، 24 گرم هروئین ، 440 گرم شیشه ، دو گرم شیره مطبوع ، و 4 گرم حشیش از خودرو مذکور کشف شد.
به گفته شمس ، ضمن اینکه 4 کیلوگرم حشیش نیز به طور کاملا حرفه ای در این خودرو جاساز شده بود که ماموران با بازرسی های فنی موفق به کشف آن شدند.
فرمانده نیروی انتظامی تنکابن با بیان اینکه سه جام پایپ نیز از این افراد کشف شده است ، تصریح کرد : در این رابطه چهار نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
سرهنگ شمس از مردم خواست پلیس را در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی یاری کنند وهرگونه اخبار در این خصوص را به نیروی انتظامی اطلاع دهند.
شهرستان 162 هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.
خبرنگار : علیرضا پورعلم
/1602/7513/1654


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خودرو - تنکابن - انتظامی - بازرسی - اینکه - نیروی - مواد مخدر - انواع - اطلاع - خبرنگار - ماموران - کیلوگرم - سرهنگ -

نظر شما در مورد : کشف بیش از چهار کیلوگرم انواع مواد مخدر در تنکابن

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها