اقدام بازیکن پرسپولیس در بخشش نخستین دستمزد فوتبالی به مددجویان آملی

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - ساعت : 19:17

کد مطلب: 39834 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اقدام بازیکن پرسپولیس در بخشش نخستین دستمزد فوتبالی به مددجویان آملی

مازندشورا: ساری- ایرنا- فوتبالیست تیم پرسولیس تهران در اقدامی ارزشمند، نخستین دستمزد دریافتی از این باشگاه را به مددجویان خانه امام سجاد(ع ) آمل زیرپوشش بهزیستی اهداء کرد.

مازندشورا: آیدین رضایی، فوتبالیست آملی تیم جوانان پرسپولیس تهران که در چندین جلسه تمرینات بزرگسالان این باشگاه نیز شرکت کرده روز دوشنبه با حضور درخانه امام سجاد (ع )زیرپوشش بهزیستی ، همه حقوق دریافتی خود را به کودکان ونوجوانان زیر پوشش این نهاد اهداء کرد.
این فوتبالیست آملی درخصوص هدف خود از این اقدام به خبرنگار ایرنا گفت: دوران نوجوانی بسیار علاقمند به کمک کردن به دیگران بودم و اکنون بسیار خوشحال هستم که درباشگاه بزرگ پرپسولیس هستم واین افتخار نصیبم شده که بتوانم در خدمت افراد بی سرپرست شهرم باشم.
آیدین رضایی افزود: احساس خیلی خوبی دارم وخوشحالم که باعث وبانی کار خیر شدم و امیدوارم افرادی که توانایی مالی دارند، از افراد زیرپوشش خانه امام سجاد(ع ) آمل حمایت کنند.
وی، درعین حال به رقم دریافتی خود به عنوان اولین دستمزدش از باشگاه پرسپولیس اشاره نکرد و ادامه داد: از نظر من هر چند دستمزدم خیلی چشمگیر نبوده، اما با مشورت خانواده وخودم که دوست داشتم به بچه های بی سرپرست کمک کنم، این اقدام را انجام دادم.
** از چند تیم پیشنهاد دارم
بازیکن تیم جوانان پرسپولیس تهران درخصوص آخرین وضعیتش دراین تیم گفت: آقای برانکو مربی با دانشی هست که پرسپولیس در طی این سالها به خود دیده، ضمن اینکه مربی جوانگرایی هست وبا نظر آقای برانکو درچند جلسه تمرینی با تیم بزرگسالان نیز شرکت کردم.
رضایی، با بیان اینکه خیلی دوست دارم که در تیم بزرگسالان پرسپولیس حضور پیدا کنم واین یک افتخار وآرزوی هر فوتبالیست ایرانی هست که در تیم بزرگ وپرهوادار ایران بازی کند، افزود: رقابت فشرده ای برای حضور در تیم بزرگسالان وجود دارد ومن هم خیلی دوست دارم در ترکیب ثابت بازی کنم.
وی ادامه داد که از چند تیم لیگ برتری و نیز سه تیم اروپایی پیشنهادهای جدی وخوبی دارم ، اما هنوز تصمیم نهایی را برای آینده نگرفتم.
دراین دیدار خانم علیپور مدیرخانه امام سجاد(ع) آمل نیز از این اقدام آیدین رضایی بازیکن تیم جوانان پرسپولیس قدردانی کرد وگفت: پیش ازاین نیز قهرمانان المپیک وجهانی از مازندران با حضور در این مرکز با کودکان ابرازهمدردی وکمک کردند.
خبرنگار: مهدی غلامی**انتشار دهنده: محسن حسن نیا
ک/7327/1899

اجتماعي

كمك به مددجويان

بازيكن پرسپوليس

رضايي


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #پرسپولیس #بزرگسالان #اقدام #رضایی #جوانان #فوتبالیست #بازیکن #آیدین #افراد #افزود #سرپرست #ادامه #اینکه #افتخار #برانکو #دراین #دریافتی #باشگاه #تهران #زیرپوشش #کودکان #خبرنگار #درخصوص #بسیار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اقدام بازیکن پرسپولیس در بخشش نخستین دستمزد فوتبالی به مددجویان آملی

*

*


X https://sport45.site/