مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44636 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آسفالت مناسب حق شهروندان است

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار کلانشهر رشت با تاکید بر ضرورت توجه مدیران مناطق پنج گانه و نواحی شهرداری به موضوع مهم کیفیت آسفالت اظهار کرد: برخورداری از آسفالت مناسب کمترین حق هر شهروند است و کوتاهی در این زمینه را از هیچ مدیری نمی پذیریم.

مازندشورا:مسعود نصرتی در جلسه ستادی با مدیران مناطق 5 گانه رشت با موضوع طرح استقبال از بهاران افزود: بدون وجود آسفالت مناسب در سطح شهر، اقداماتی از جمله زیباسازی، آذین بندی و گل کاری به چشم نمی آید بنابراین ضروریست تا موضوع آسفالت بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. 
وی خاطر نشان کرد: شایسته نیست که از یک طرف به گل کاری و زیباسازی بپردازیم اما از طرف دیگر به دلیل آسفالت نامناسب در چاله های شهر گرفتار شویم. 
وی با اشاره به مسوولیت مستقیم به مدیران ناحیه های شهرداری رشت، بی توجهی آنها را نسبت به چاله های خیابان های حوزه های تحت مسوولیت شان را فاجعه عنوان و اظهار کرد: هر مسوول در هر ناحیه ای موظف است به طور مداوم به خیابان های حوزه مسوولیت خود سرکشی کند تا دیگر شاهد مشکلات مربوط به آسفالت نباشیم. 
وی مشکل ترافیک و نبود امکانات زیرساختی برای جذب گردشگر را بزرگترین مشکل رشت به عنوان مقصد گردشگری، عنوان و اضافه کرد: از آنجا که ورود گردشگر موجب رونق اقتصاد، ایجاد اشتغال و افزایش تولید ناخالص ملی می شود بایستی آسفالت مناسب را در این کلانشهر مهیا و نازیبایی ها را برطرف کنیم. 
شهردار رشت در ادامه با اشاره به سوق دادن ترافیک این کلانشهر به سمت کوچه ها، انباشت آهن آلات و تبدیل شهر به انبار برخی پیمانکاران خاطر نشان کرد: مشاهده این موارد، شهروندان را خسته کرده بنابراین ضروریست تا نسبت به جمع آوری هرچه سریعتر لوله ها و آهن آلات اضافه اقدام شود. 
نصرتی درباره نصب بنرها و داربست ها در سطح کلانشهر رشت بیان داشت: باید با ادبیاتی محترمانه از شهروندان بخواهیم تا نسبت به نصب بنرها و داربست ها اقدام‌ نکنند. 
وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این که وجود دستفروشان به عنوان یک واقعیت شهری پذیرفته و ساماندهی شود، اضافه کرد: بایستی تا پیش از عید نوروز نسبت به شناسایی دست فروشان اقدام و مشکلات مربوط به این مهم را هرچه سریعتر حل و فصل کرد. 
اسماعیل حاجی پور رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی رشت در جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت با اشاره به وضیعت نامطلوب آسفالت این کلانشهر بر ضرورت رسیدگی به این مهم با توجه به در پیش بودن تعطیلات عید نوروز و ورود مسافران تاکید کرده بود. 
رشت حدود 700 هزار نفر جمعیت ثابت دارد که به طور متوسط ، این تعداد در طول روز به بیش از یک میلیون و 200هزار نفر می رسد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آسفالت - کلانشهر - عنوان - مسوولیت - ترافیک - اضافه - اشاره - شهروندان - مناسب - اسلامی - بایستی - شورای - سریعتر - داربست - نوروز - اقدام - بنرها - مشکلات - زیباسازی - موضوع - مدیران - بنابراین - ضروریست - مربوط - خیابان - ناحیه - گردشگر -

نظر شما در مورد : آسفالت مناسب حق شهروندان است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*