مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46679 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 -ساعت : 15:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن

371مصدوم در حوادث جهارشنبه سوری تاکنون

مازندشورا: شهردارآنلاین: سازمان اورزانس کشور اعلام کرد: 371 مورد مصدوم مرتبط با حوادث چهارشنبه سوری تاکنون گزارش شده است.

مازندشورا:سازمان اورژانس کشور روز سه شنبه اعلام کرد: گزارش حوادث مرتبط با مراسم چهارشنبه آخرسال تاکنون 371 مورد مصدوم و دو مورد فوتی داشته است. 94 درصد از مصدومان مرد و 6 درصد زن هستند.
طبق این گزارش، 34 درصد این حوادث به سوختگی و سه درصد به قطع عضو منجر شده است، 66 درصد این حوادث نیز به گروه سنی 6 تا 18 سال مربوط است.
بر اساس اعلام سازمان اورژانس کشور، 77 درصد از مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال استفاده کننده از موادمحترقه بوده اند.
بر اساس این گزارش، 54 نفر به وسیله آمبولانس اورژانس اعزام شدند و 9 نفر از آنها در محل توسط اورژانس پیش بیمارستانی درمان شدند.
سازمان اورژانس کشور تعداد مراجعان به اورژانس بیمارستانی را 274 نفر عنوان کرده است که البته 227 نفر از آنها درمان و ترخیص شده اند.
طبق اعلام سازمان اورژانس کشور، هنوز 93 نفر در بخش های مختلف بیمارستانی بستری هستند اما 6 نفر در بخش مراقبت های ویژه خدمات درمانی را دریافت می کنند.
بر اساس اعلام سازمان اورژانس کشور، متاسفانه دو نفر از مصدومان مرتبط با چهارشنبه آخر سال در استان های زنجان و همدان در مرکز درمانی جان خود را از دست داده اند.
همچنین سازمان اورژانس کشور، بیشترین تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال را در تهران با 69 نفر معادل 21 درصد از کل مصدومان، آذربایجان شرقی با 38 نفر معادل 12 درصد از کل مصدومان و آذربایجان غربی با 36 نفر معادل 11 درصد از کل مصدومان عنوان کرده است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اورژانس - مصدومان - حوادث - سازمان - اعلام - چهارشنبه - معادل - بیمارستانی - گزارش - مرتبط - آذربایجان - درمانی - عنوان - درمان - تعداد - تاکنون -

نظر شما در مورد : 371مصدوم در حوادث جهارشنبه سوری تاکنون

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*