تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 20:30

کد مطلب: 46761 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کارگر اخراجی شهردار را به آتش کشید

مازندشورا: شهردارآنلاین: کارگر شهرداری نودژ با ۲ لیتر بنزین شهردار این شهر را آتش زد.

مازندشورا:حاجب، رئیس شورای شهر نودژ گفت: صبح امروز هنگامی که شهردار نودژ از خانه به محل کارش رفته بود یکی از کارگران این شهرداری با یک بطری ۲ لیتری بنزین به سر و صورت شهردار که در خودرو نشسته بود می پاشد و بلافاصله کبریت را روشن می کند.

وی افزود : شهردار اقدام به پیاده شدن از خودرو می کند که با ممانعت کارگر رو برو می شود .
حاجب بیان کرد : این کارگر بعد از آنکه مانع پیاده شدن شهردار از خودرو می شود بلافاصله کبریت دومی رو به سمت شهردار پرتاب می کند که لباس شهردار آتش می گیرد.

رئیس شورای نودژ اظهار کرد : شهردار از ناحیه سر وصورت دچار سوختگی می شود که بلافاصله شهردار به بیمارستان منوجان اعزام و از آنجا به علت سوختگی شدید به بندرعباس اعزام می شود .
حاجب خاطرنشان کرد : هم اکنون شهردار در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس در قسمت سوانح سوختی بستری است و تحت درمان کادر پزشکی این بیمارستان است .
رئیس شورای شهر نودژ گفت: با صحبتی که با کادر پزشکی داشتیم میزان سوختگی شهردار ۳۵ الی ۴۰درصد اعلام شده است .

حاجب تصریح کرد: این کارگر خاطی پس از این اقدام پا به فرار Escape گذاشته و هم اکنون به دستور دادستان تحت پیگرد قانونی قرار دارد.

رئیس شورای شهر نودژ با اشاره به عمل غیر انسانی این کارگر بیان کرد : این کارگر یکی از بی نظم ترین کارگر شهرداری بوده است که چندین بار اخراج شده است .

منبع:رکنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهر #شهردار #کارگر #رئیس #شورا #شورای #بیمارستان #شورای شهر #سوختگی #بلافاصله #خودرو #سمت #شهرداری #کبریت #پزشکی #اقدام #اعزام #بندرعباس #اکنون #پیاده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کارگر اخراجی شهردار را به آتش کشید

*

*