تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 فروردین 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 47807 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تداوم حضور گردشگران نوروزی در گناوه

مازندشورا: شهردارآنلاین: سفرهای نوروزی درحالی که در بیشتر نقاط کشور به پایان رسیده اما در بندرگناوه این روند تداوم دارد و همچنان پذیرای ورود گردشگران و مسافران نوروزی است.

مازندشورا:حضور جمعیت زیادی از هموطنان اقصی نقاط کشور در تعطیلات نوروز امسال در بندرگناوه بنا به اذعان مسئولان استان بوشهر در بین شهرستان ها بیش از سال های قبل بوده و پس از تعطیلات نیز این بندر درحال پذیرایی از آنان است.
ساحل و بازار تجاری گناوه از مهم ترین ظرفیت های گردشگری این شهرستان است که همه ساله تعداد زیادی از هموطنان این منطقه را انتخاب و سفر می کنند.
مسئولان ستاد خدمات سفر این شهرستان که از ابتدای تعطیلات نوروز با همه توان، امکانات لازم را برای رفاه و آسایش هموطنان فراهم کردند بدلیل تداوم حضور آنان همچنان مشغول به خدمت رسانی هستند.
شهردار گناوه گفت: باتوجه به تداوم حضور چشمگیر مسافران و گردشگران نوروزی در این بندر، به منظور رفاه و آسایش آنان در نشستی با حضور بخش‌های مختلف ستاد خدمات سفرهای نوروزی این شهرستان مقررشد ارایه خدمات تا 17 فروردین ادامه یابد.
ماشاالله احمدی افزود: در این ارتباط تمامی کارکنان شهرداری که از 25 اسفند پارسال تا پایان تعطیلات نوروز مشغول خدمت رسانی به هموطنان بودند در مدت تعیین شده به کار خود ادامه می دهند.
وی گفت: بدلیل وضعیت مناسب آب وهوایی و شرایط خوب جوی نسبت به سال‌های قبل، حضور و ماندگاری گردشگران و مسافران نوروزی در این بندر در مقایسه با سال های گذشته بیشتر بوده است.
شهردار گناوه بیان کرد: با توجه به حجم بالای جمعیت در تعطیلات نوروز، مشکلات و کمبودهایی نیز وجود داشت که امیدواریم با عنایت همه مسئولان در سال‌های آینده برطرف شود اما در نظرسنجی‌های به عمل آمده از میهمانان نوروزی بیشتر آنان از خدمات ارایه شده ابراز رضایت کردند. 
وی گفت: در نوروز امسال با همدلی و همراهی همه مسئولان بویژه کارکنان شهرداری خدمات مناسبی به میهمانان نوروزی ارایه شد.
شهرستان گناوه در 110 کیلومتری شمال غربی مرکز استان بوشهر و در کرانه خلیج فارس قرار دارد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #نوروزی #نوروز #خدمات #تعطیلات #شهرستان #گناوه #هموطنان #مسئولان #تداوم #ارایه #گردشگران #مسافران #ادامه #کارکنان #سال‌های #میهمانان #بیشتر #شهردار #شهرداری #بدلیل #استان #امسال #جمعیت #بوشهر #آسایش #مشغول #زیادی #رسانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تداوم حضور گردشگران نوروزی در گناوه

*

*


X https://sport45.site/