انتقال 14 میلیون لیتر بنزین یورو 4 به ساری

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 فروردین 1397 - ساعت : 12:43

کد مطلب: 48081 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال اعلام کرد

انتقال 14 میلیون لیتر بنزین یورو 4 به ساری

مازندشورا: مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال از انتقال 14 میلیون لیتر بنزین یورو 4 به ساری در نوروز 1397 خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه شمال، سیدحمید حسینی با اشاره به تلاش شبانه‎روزی کارکنان صنعت انتقال نفت برای انتقال سوخت مورد نیاز مردم در تعطیلات نوروزی، از انتقال بیش از 183 میلیون لیتر انواع فرآورده‎های نفتی به استان‎های مازندران و گلستان خبر داد.

وی گفت: این فرآورده‎ها شامل بنزین موتور، بنزین سوپر، بنزین یورو 4، نفت سفید و نفت‎گاز از نخستین روز سال جدید تا 17 فروردین توسط خطوط لوله از پالایشگاه تهران به منطقه شمال منتقل و تحویل انبارهای شرکت پخش فرآورده‎های نفتی در نواحی ساری، گرگان و گنبد شد.

مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال از انتقال 14 میلیون لیتر بنزین یورو 4 برای نخستین‎بار به ساری خبر داد و خاطرنشان کرد: نوروز امسال بیش از 149 میلیون لیتر سوخت تحویل انبار شرکت پخش ساری، 20 میلیون لیتر وارد انبار پخش گرگان و 14 میلیون لیتر تحویل انبار پخش گنبد شد.

حسینی حجم بنزین انتقال یافته در این مدت را 97 میلیون لیتر، نفت سفید 5 میلیون لیتر و نفت‎گاز را 81 میلیون لیتر اعلام کرد و با اشاره به ظرفیت‎های بالای کشور در تامین و انتقال فرآورده‎های نفتی بر لزوم مدیریت مردم در مصرف این فرآورده‌‏ها برای حفظ محیط‎زیست و جلوگیری از هدررفت سرمایه‎های ملی تاکید کرد.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #میلیون #انتقال #بنزین #پخش #منطقه #فرآورده‎های #انبار #مخابرات #تحویل #گرگان #حسینی #اعلام #اشاره #نفت‎گاز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انتقال 14 میلیون لیتر بنزین یورو 4 به ساری

*

*


X https://sport45.site/