قرآن کریم مایه هدایت کل بشریت است

تاریخ انتشار : شنبه 26 خرداد 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 51024 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسؤول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه سیمرغ:

قرآن کریم مایه هدایت کل بشریت است

مازندشورا: مسؤول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ با اشاره به اینکه از تمام لحظات ماه مبارک رمضان به‌خوبی استفاده کرده باشیم، گفت: قرآن برای خودسازی است و با این خودسازی خود را بیمه کرده و رذایل را از بین برده‌ایم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سیمرغ،  حجت‌الاسلام رجبعلی گرگانی بعد از ظهر امروز در مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم در این شهرستان، اظهار کرد: عظمت ماه مبارک رمضان به خاطر عظمت قرآن است که در سوره بقره هم به این موضوع اشاره‌شده است.

وی افزود: قرآن کریم کتابی است که مایه هدایت کل بشریت است و در سایه آن‌همه می‌توانند به سعادت برسند در ماه مبارک رمضان نازل‌شده است.

مسؤول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ با اشاره به اینکه در سایه قرآن تا امروز 40 سال دشمن را پشت دروازه‌هایمان معطل کردیم، تصریح کرد: ما عامل به قرآن بوده و سلاح قرآن را در اختیارداریم.

وی ادامه داد: چهار درد جامعه بشری یعنی کفر، نفاق، انحراف و گمراهی با بهره‌مندی از قرآن از بین می‌رود.

گرگانی بابیان اینکه اگر کسی به معارف قرآن عمل کند، قرآن ریشه همه رذایل را می‌خشکاند، اظهار کرد: داروی قرآن برخلاف سایر داروها هیچ عوارض جانبی ندارد و علاوه بر درمان بیماری‌ها رحمت است.

وی افزود: امروز دشمنان اسلام در داخل و خارج از کشور دچار استیصال شده‌اند و نیروهای قرآنی در هر شرایطی بر دشمن پیروز شده است.

مسؤول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ با اشاره به اینکه از تمام لحظات ماه مبارک رمضان به‌خوبی استفاده کرده باشیم، تأکید کرد: قرآن برای خودسازی است و با این خودسازی خود را بیمه کرده و رذایل را از بین برده‌ایم.

گرگانی در پایان گفت: هرکدام از شما قاریان و حافظان یک سرباز قرآن هستید و باید با قرآن مشکلات جامعه را حل کنید.

86036/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #سیمرغ #رمضان #گرگانی #امروز #اینکه #مبارک #نمایندگی #ولی‌فقیه #مسؤول #اشاره #جامعه #خودسازی #رذایل #مقاومت #اظهار #هدایت #بشریت #شهرستان #افزود #ناحیه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : قرآن کریم مایه هدایت کل بشریت است

*

*


X https://sport45.site/