مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48192 -تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 -ساعت : 19:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شاگردان نکونام،3  امتیاز شیرین بازی خانگی را از آن خود کردند

فوتبال لیگ یک کشو/

شاگردان نکونام،3 امتیاز شیرین بازی خانگی را از آن خود کردند

مازندشورا: تیم فوتبال نساجی مازندران با برتری مقابل ماشین‌سازی تبریز با یک گل دقیقه 85 به برتری رسید و 75 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به خونه‌به‌خونه در رده سوم جدول لیگ قرار گرفت.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، ورزشگاه پیر و خسته وطنی در روز آفتابی میزبان تیم ماشین‌سازی تبریز بود و از ساعت 16:30 به مصاف حریفش رفت.

مجتبی روشنگر، احمد جبوری، سهیل رحمانی، مهرداد عبدی، مجتبی ممشلی، محمود خمیسی، مرتضی غلامعلی‌تبار، محمد شفیعی، سعید خردمند، محمدرضا خرسندنیا و محمد عباس‌زاده یازده مرد جواد نکونام در بازی امروز بود.

هادی خناری‌نژاد و جابر صادق‌زاده کاپیتان تیم ملی ژیمناستیک و قهرمان کشتی آسیا تماشاگران ویژه دیدار نساجی و ماشین سازی بودند.

شاگردان نکونام که برای صعود به شدت به این برد نیاز داشتند سر و پا حمله شدند و در نیمه نخست یکی پس از دیگری توپ‌ها را روانه تیم در حال صعود ماشین‌سازی کردند ولی راه به جایی نبردند و نیمه نخست را بدون گل راهی رخت‌کن شدند.

بازی در نیمه دوم باز هم با برتری بدون گل نساجی ادامه داشت تا اینکه مهرداد عبدی در دقیقه 85 توانست گل برتری نساجی را به ثمر رساند و سه امتیاز این بازی خانگی به حساب ببرها واریز شد تا با روحیه‌ای بهتر خود را برای رویایی با نفت مسجدسلیمان، صدرنشین لیگ یک مهیا کنند.

به گزارش فارس، تیم فوتبال نساجی مازندران با این برد، 75 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به خونه‌به‌خونه در رده سوم جدول لیگ قرار گرفت.

86045/ج

 


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نساجی - نکونام - مجتبی - مهرداد - برتری - ماشین‌سازی - گزارش - شاگردان - امتیاز - خانگی - فوتبال -

نظر شما در مورد : شاگردان نکونام،3 امتیاز شیرین بازی خانگی را از آن خود کردند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*