دولت و دستگاه‌های اجرایی انقلابی عمل کنند/جنگ شناختی و معرفتی دشمن علیه کشورمان

تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 - ساعت : 13:17

کد مطلب: 48782 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مشاوره فرمانده کل سپاه :

دولت و دستگاه‌های اجرایی انقلابی عمل کنند/جنگ شناختی و معرفتی دشمن علیه کشورمان

مازندشورا: مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام اینکه دشمنان ما حتی از بحث جنگ ادارکی هم عبور کردند، گفت: بحث جنگ شناختی و معرفتی را بر علیه کشورمان در برنامه کاری دارند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حمیدرضا مقدم‌فر صبح امروز در همایش سراسری روسای دادگستری و دادستان‌های سراسر کشور در ساری با بیان اینکه جنگ امروز ما با دشمن مانند 10 سال گذشته نیست  و میدان شناسایی در حال حاضر بسیار مهم است، اظهار کرد: امروز آخرین وضعیت این است که دشمنان در 40 سالگی انقلاب از براندازی و فروپاشی ناامید شدند و امروز به تغییر رفتار جمهوری اسلامی فکر می‌کنند.


 مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در داخل کشور جبهه‌های چندگانه مخالف نیز از سوی دشمن همسو شده است،خاطر نشان کرد: دشمن تغییر رفتار را هدف راهبردی خویش قرار داده و در کنار آن چهار تا پنج هدف عملیاتی را به صورت تکنیکی و حرفه‌ای پیگیری می‌کنند.


مقدم‌فر با اعلام اینکه دشمن به دنبال بحران‌نمایی علیه انقلاب اسلامی است، گفت: سازمان‌های مختلف به دنبال دامن‌زدن به این بحران‌نمایی هستند، ضدانقلاب خارج‌نشین، رسانه‌های معاند دست صهیونیست و بن‌سلمان با این افراد همسو شدند.


وی با اعلام اینکه قداست‌زدایی از ساحت رهبر مقدس انقلاب اسلامی دیگر برنامه‌های آنها است، گفت: تحقق پروژه ایران اگزیت از دیگر برنامه‌های آنها است و در نهایت هم بحث اینکه ایران در مضان جنگ است را مطرح می‌کنند.

 مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قداست‌زدایی از رهبر انقلاب اسلامی توسط رسانه‌ها استکبار شروع شده است و برخی‌ها در داخل کشور به آن دامن می‌زنند، اینکه چرا روی رهبری متمرکز هستند؟ دلیل آن مشخص است، این موضوع از گذشته وجود داشته و در حال حاضر هیچ زمانی به اندازه امروز هجمه بر علیه رهبری نبوده است.


وی اضافه کرد: آنها به این نتیجه رسیدند که ستون اصلی این نظام رهبر معظم انقلاب است و اگر جبهه ایران اسلامی در سطح جهان مطرح است به دلیل وجود با برکت ایشان است و به همین دلیل تلاش دارند که ایشان را مورد هجمه قرار دهند.


مقدم‌فر خاطر نشان کرد: پیام‌های به مردم عامه داده می‌شود که همه مشکلات مربوط به رهبر انقلاب اسلامی است و رسانه‌های آنها این موضوعات را دامن می‌زنند.


وی اضافه کرد: اگر پروژه‌ای به عنوان نقد رهبری مطرح شود، پروژه قداست‌زدایی از سوی آنها در دستور کار است، سعی می‌کنند نقش ایشان را در مشکلات اجتماعی برجسته کنند.

 مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام اینکه در بعد خارجی ما پوزه آمریکا و رژیم صهیونیستی را به خاک مالیدیم، گفت: امنیت کشور مثال‌زدنی است و با وجود تهاجم فرهنگی سنگین شاخصه‌های مانند اعتکاف و اربعین داریم.


وی با اعلام اینکه مراتب ظرفیت از حمایت از انقلاب اسلامی در حال گسترش است، گفت: بسیاری از مدافعان حرم ما جوانان دهه هفتادی هستند.


مقدم‌فر خاطر نشان کرد: اگر مردم پای کار باشند و مقداری دولت و دستگاه اجرایی انقلابی رفتار کنند، اوضاع درست می‌شود.

 مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انفعال در بین نیروهای مدافع و یاس در میان مردم از برنامه‌های کاری دشمن است و دشمن به دنبال ایجاد نفاق، ناامیدسازی و انفعال در بین نیروها هست.


وی با اعلام اینکه بر اساس آمار سازمان ملل رشد شاخصه امید ایران در رتبه بسیار بالای قرار دارد، گفت: اما دشمنان از برخی مشکلات اجتماعی مردم بحث فروپاشی نظام را مطرح می‌کنند.


مقدم‌فر در ادامه با اشاره به شروع بحث جنگ‌هراسی در کشور بیان کرد: آمریکا و رژیم اشغالگر قدس اراده و توانی برای وارد جنگ شدن با جمهوری اسلامی ندارند.


وی با اعلام اینکه ترس از جنگ آخرین پروژه عملیاتی آنها است، گفت: آنها عربستان را هول می‌دهند اما خودشان جرات ندارند.

 مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام اینکه مدیریت افکار عمومی باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: جنگ امروز جنگ روانی و جنگ افکار عمومی است، هر چند آنها از جنگ روانی عبور و امروز بحث ادراکی را شروع کردند و مدیریت ادراک امروز در اروپا به صورت آکادمیک تدریس می‌شود.


وی در پایان با اعلام اینکه دشمنان ما حتی از بحث جنگ ادارکی هم عبور کردند، گفت: بحث جنگ شناختی و معرفتی را بر علیه کشورمان در برنامه کاری دارند.

86004/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اینکه #انقلاب #اسلامی #امروز #اعلام #رهبر #فرمانده #فرهنگی #رسانه‌ای # مشاور #پاسداران #مقدم‌فر #دنبال #برنامه‌های #رهبری #مشکلات #پروژه #قداست‌زدایی #رفتار #دشمنان #انفعال #آمریکا #اجتماعی #دارند #اسلامی با #ندارند #روانی #اجرایی #عمومی #افکار #مدیریت #اضافه #می‌زنند #شناختی #عملیاتی #معرفتی #کشورمان #جمهوری #انقلابی #بحران‌نمایی #فروپاشی #مانند #تغییر #بسیار #رسانه‌های #گذشته

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دولت و دستگاه‌های اجرایی انقلابی عمل کنند/جنگ شناختی و معرفتی دشمن علیه کشورمان

*

*


X https://sport45.site/