تاریخ انتشار : جمعه 21 اردیبهشت 1397 - ساعت : 15:22

کد مطلب: 49668 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تصادف در ۵ کیلومتری اتوبان تهران- قم

مازندشورا: شهردارآنلاین: سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از تصادف در ۵ کیلومتری اتوبان تهران- قم خبر داد و گفت: در این حادثه ۵ عضو یک خانواده مصدوم شدند.

مازندشورا:سید جلال ملکی ظهر جمعه از تصادف در ۵ کیلومتری اتوبان مسیر جنوب به شمال تهران- قم خبر داد . افزود: این حادثه ساعت ۱۰:۵۵ صبح امروز از طریق سامانه ۱۲۵ به آتش نشانی تهران اعلام و بلافاصله ایستگاه شماره ۵۰ به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: با توجه به ترافیکی که در مسیر جنوب به شمال اتوبان ایجاد شده بود، آتش نشانان از لاین مخالف خود را به محل حادثه رساندند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با تشریح محل حادثه گفت: ۲ دستگاه خودروی سواری سمند، که در یک خودرو تنها راننده حضور داشت و خودروی دیگر شامل یک خانواده متشکل از پدر و مادر جوان و ۳ پسر بچه ۲۰ روزه، ۵ ساله و ۱۱ ساله حاضر بودند، به دلیل نامشخصی با یکدیگر تصادف کردند.

وی با بیان این که خودرویی که خانواده در آن حاضر بود، واژگون شده بود، افزود: هر ۵ نفر عضو خانواده که دچار مصدومیت بودند، پیش از رسیدن آتش نشانان از خودرو خارج شده بودند، اما وضعیت عمومی خوبی داشتند.

ملکی گفت: آتش نشانان بلافاصله ایمن سازی محل را انجام دادند و پس از ایمن سازی محل و تحویل مصدومان به عوامل اورژانس محل را ترک کردند.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #حادثه #نشانان #اتوبان #تصادف #خانواده #افزود #خودروی #خودرو #نشانی #کیلومتری #بلافاصله

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تصادف در ۵ کیلومتری اتوبان تهران- قم

*

*


X https://sport45.site/