مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50347 -تاریخ انتشار : سه شنبه 01 خرداد 1397 -ساعت : 08:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اطلاع عملکرد دولتمردان را به شهروندان

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون استاندار مرکزی و فرماندار شهرستان ساوه گفت: روابط عمومی دستگاه های اجرایی با رعایت اصل صداقت، اخبار و عملکرد دستگاه ها را به شهروندان اطلاع رسانی کنند.

مازندشورا:محمد بهاروند شامگاه دوشنبه در آیین گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات افزود: روابط عمومی ها حلقه واسط سازمان ها با افکار عمومی هستند.
وی ادامه داد: در شهرستان ساوه علاوه بر اینکه روابط عمومی ادارات به نحو شایسته فعالیت های خود را انجام می دهند، بازوان توانمند رسانه ای نیز آنها را همراهی می کنند تا اهداف عالیه دولت اجرایی شود.
فرماندار ساوه تاکید کرد: باید نیازها و مطالبات شهروندان از سوی روابط عمومی دستگاه های اداری احصا و با همراهی رسانه ها در بوته نقد و نظر قرار گیرد.
بهاروند افزود: انتظار مردم از رسانه و روابط عمومی ها بازتاب صادقانه اخبار و رویدادهاست تا هرچه بیشتر به عملکردها اشراف یابند و درصدد رفع نیارهای آنان برآِیند.
نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در خانه ملت نیز گفت: رسانه ها و روابط عمومی ها همواره یار و یاور مسئولان شهرستان ساوه بوده اند.
محمدرضا منصوری افزود: خبرنگاران با همه مشکلات و مشقت های پیش رو به خوبی و با علاقه فراوان مسایل و مشکلات شهرستان ساوه را در قالب اخبار و گزارش های موثر بیان و به اطلاع مسئولان می رسانند.
وی با اشاره به استقرار دانشگاه دولتی در شهرستان ساوه افزود: با تلاش های انجام شده و برای نخستین بار پس از انقلاب اسلامی، این شهرستان دارای دانشگاه دولتی می شود.
منصوری افزود: تلاش می شود که برای سال تحصیلی پیش رو در 2 رشته مقطع کارشناسی پذیرش دانشجو صورت گیرد.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه دولتی ساوه در دانشکده جراحی زاده مستقر می شود و آغاز به کار این واحد دانشگاهی دولتی فرصتی مغتنم برای جوانان ساوجی به خصوص بانوان علاقمند به کسب علم است.
مدیرکل روابط عمومی استانداری مرکزی نیز اظهار کرد: اصل شفافیت و صداقت مهمترین اولویت های دولت تدبیر و امید است و نمونه بارز این رویه در شفافیت بودجه 97 مشاهده شد.
مصطفی عرب افزود: روابط عمومی ها نیز لازم است در راستای شفافیت فعالیت های ادارات کوشا باشند و خدمات دستگاه ها را به صورت شفاف به اطلاع مردم برسانند.
وی ادامه داد: سیاست دولت دکتر روحانی صداقت با همه مردم است و به تبعیت از این خط مشی نیز همه رسانه ها و روابط عمومی ها باید برای ایجاد فضای امید و نشاط در جامعه فعالیت کنند.
عرب گفت: محور اصلی رسانه و روابط عمومی های کشور مبتنی بر اخلاق حرفه ای و اسلامی منطبق با سیاست های نظام جمهوری اسلامی است.
مدیرکل روابط عمومی استانداری مرکزی گفت: ارائه آموزش های مرتبط از راهکارها و سیاست های اصلی استان مرکزی در حوزه روابط عمومی است و برای تقویت بسترهای این حوزه در شهر ساوه امکان ارائه برنامه های آموزش محور وجود دارد.
شهردار ساوه نیز در این مراسم، گفت: روابط عمومی قلب تپنده جریان اطلاع رسانی در یک دستگاه اجرایی است.
سید مهدی حسینی گفت: سال گذشته با تلاش رسانه ها و همراهی شهروندان، مشکلات و بحران مالی شهرداری پشت سر گذاشته شد و در این مسیر شفافیت با شهروندان یک اصل حیاتی بود.
وی از تعامل خبرنگاران فعال در رسانه های شهرستان ساوه با حوزه مدیریت شهری اظهار قدردانی کرد و خواستار ارائه پیشنهادات و نقد های سازنده در حوزه مدیریت شهری شد.
در پایان از روابط عمومی های فعال شهرستان ساوه و نیز خبرنگاران با اهدای لوح قدردانی شد و به خاطر عملکرد موثر فرمانداری ساوه در حوزه اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه ها و تکریم ارباب رجوع در حوزه روابط عمومی، از سوی مدیرکل روابط عمومی استان مرکزی لوح تقدیری به محمد بهاروند فرماندار این شهرستان اهدا شد.
ساوه دومین کانون جمعیتی استان مرکزی پس از اراک است که بیش از 290 هزار نفر جمعیت دارد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عمومی - روابط - رسانه - شهرستان - افزود - اطلاع - مرکزی - دانشگاه - شفافیت - دولتی - اسلامی - شهروندان - مدیرکل - خبرنگاران - سیاست - مشکلات - استان - ارائه - بهاروند - همراهی - فعالیت - دستگاه - قدردانی - اظهار - صداقت - مدیریت - رسانی - آموزش - مسئولان - اجرایی - ادارات - ادامه - عملکرد - فرماندار - اخبار - منصوری - زرندیه - نماینده - استانداری -

نظر شما در مورد : اطلاع عملکرد دولتمردان را به شهروندان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*