تداوم بارش‌های پراکنده  بهاری در ارتفاعات مازندران

تاریخ انتشار : سه شنبه 01 خرداد 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 50382 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون هواشناسی مازندران خبر داد

تداوم بارش‌های پراکنده بهاری در ارتفاعات مازندران

مازندشورا: معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز و فردا انتظار داریم گاهی شاهد افزایش ابر و وزش باد در آسمان مازندران باشیم که در ارتفاعات همراه با رگبار و رعد و برق پراکنده است.

مازندشورا:احمد اسدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: امروز و فردا انتظار داریم گاهی شاهد افزایش ابر و وزش باد در آسمان مازندران باشیم که در ارتفاعات همراه با رگبار و رعدوبرق پراکنده است و احتمال تگرگ در ارتفاعات دور از انتظار نخواهد بود.

وی با بیان اینکه روزهای پنج‌شنبه تا شنبه آسمان مازندران به‌صورت صاف تا قسمتی ابری است ولی در ساعات بعدازظهر و اوایل شب شاهد رشد ابر و در ارتفاعات رگبار و رعدوبرق پراکنده هستیم.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران تصریح کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، روز یک‌شنبه  با تقویت جریانات خنک شمالی شرایط برای ابرناکی مهیاتر شده و انتظار داریم شاهد بارش باران و کاهش دمای هوای استان باشیم.

اسدی بیان کرد: بیشینه دمای هوا طی 24 ساعت گذشته مربوط به شهرهای قائم‌شهر و ساری با 31 درجه و کمینه بلده مربوط به بلده با 9درجه سانتی‌گراد بالای صفر بوده است.

وی در پایان گفت: دریای مازندران امروز به‌صورت نسبتاً مواج پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/86034/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #ارتفاعات #انتظار #هواشناسی #امروز #پراکنده #به‌صورت #پیش‌بینی #مربوط #رعدوبرق #داریم #معاون #آسمان #باشیم #رگبار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تداوم بارش‌های پراکنده بهاری در ارتفاعات مازندران

*

*


X https://sport45.site/