مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11010 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 11 آذر 1395 -ساعت : 13:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دستگیری دزدان محصولات باغی در جویبار

فرمانده انتظامی جویبار خبر داد

دستگیری دزدان محصولات باغی در جویبار

مازندشورا: فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از دستگیری 3 سارق مرکبات و محصولات باغی خبر داد.

مازندشورا:اکبر درویشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، گفت: در ساعت سه بامداد روز گذشته، مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی، حین گشت‌زنی در محور جویبار ـ قائم‌شهر به یک دستگاه خودرو پراید که در کنار جاده پارک کرده بود، مشکوک شدند.

وی افزود: دو نفر سرنشین خودرو که در حال حمل چند کیسه زباله حاوی پرتقال به خودرو بوده با مشاهده مأموران اقدام به فرار کردند که با اجرای طرح‌های عملیاتی و عکس‌العمل سریع مأموران، خودروی پراید متوقف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار افزود: مأموران با دستگیری سه متهم به سرقت مرکبات به نام‌های «ذ ـ س»، «م ـ م» و «ع ـ م» در بازرسی از صندق خودرو مقدار 150 کیلوگرم پرتقال مسروقه کشف کردند.

این مسؤول ادامه داد: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی به سرقت محصولات باغی اعتراف کردند که با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

درویشی با هشدار به باغداران از آنان خواست با توجه به فصل برداشت مرکبات با استفاده از نگهبان و یا تجهیزات فنی و ارتقای حفاظت فیزیکی از محصولات باغی خود که دست‌رنج یک سال تلاش و زحمات آنان است محافظت و از سرقت پیشگیری کنند.

انتهای پیام/86018/ق20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خودرو - جویبار - مأموران - محصولات - پراید - پرتقال - مرکبات - افزود - شهرستان - انتظامی - دستگیری - درویشی - فرمانده -

نظر شما در مورد : دستگیری دزدان محصولات باغی در جویبار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها