مدیران ناکارآمد در مازندران باید تغییر کنند/پست‌ها را برای کسی سند نزده‌اند

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - ساعت : 19:29

کد مطلب: 39859 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس:

مدیران ناکارآمد در مازندران باید تغییر کنند/پست‌ها را برای کسی سند نزده‌اند

مازندشورا: نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی به تغییرات مدیریتی در استان اشاره کرد و گفت: مسؤولان ناکارآمد در سطح استان باید تغییر کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان تنکابن، شمس‌الله شریعت‌نژاد امشب در جلسه بررسی مشکلات ۱۵ روستای بخش خرم‌آباد در جمع شوراها و دهیاران این روستاها با اشاره به اینکه مردم در شمال کشور به‌ویژه  شهرهای بزرگ عمدتا مردمی هستند که خوب تحلیل می‌کنند، اظهار کرد: مردم از اوضاع و مشکلات دولت آگاه و آشنا هستند، سعی می‌کنند اگر ایرادی می‌گیرند متناسب با شرایط باشد.

وی با بیان اینکه همه ما می‌دانیم که امروز شرایط اقتصادی کشور واقعا متفاوت از 10 سال پیش است، تصریح کرد: واقعا کار کردن امروز سخت است به‌ویژه مسؤولان که مردم از آنها انتظار دارند همانند گذشته امکانات فراهم باشد، دولت واقعا آن شرایط را ندارد.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سهم مالیات امروز در دولت از صنعت نفت را پیشی گرفته است، گفت: ما تقریبا ۱۵ هزار میلیارد تومان در بودجه امسال درآمد مالیاتی را بیش‌تر از درآمد نفت داریم که در گذشته اینها قابل مقایسه نبود.

این مسؤول با تاکید بر توصیه‌های مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی افزود: امروز شرایط اقتصادی کاملا متفاوت است، ما باید کاری کنیم تا ثروت کشور متاثر از مزیت‌های اقتصادی اضافه شود.

شریعت‌نژاد یادآور شد: تلاش و وظیفه ما این است که مدافع حقوق مردم باشیم ، همه تصمیمات‌مان باید برای رضای خدا و مردم باشد ما با کسی رفاقت نداریم که منافع مردم را ضایع کنیم.

وی با اشاره به اینکه هر کس لایق‌تر، کارآمدتر، توانمند و سالم‌تر است باید برای مسؤولیت‌ها از آن استفاده کنیم، بیان کرد: این اصلا پذیرفتنی نیست که یک عضو شورا و یا نماینده مجلسی برای ساختن خانه عوارضی نداده است.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: محور کار ما قانون است خودمان نباید از قانون فرار کنیم، آن‌چیزی که در قانون دیکته شده است باید رعایت کنیم.

این مسؤول با اشاره به اینکه یک کاری کنیم سقف اعتماد مردم را بالا ببریم، با آنها صادق باشیم، افزود: اگر با مردم صادق نباشید به هیچ وجه به شما اعتماد نخواهند کرد.

شریعت‌نژاد اظهار کرد: ضعف‌ها و اشتباهاتان را به مردم بگویید، کاری بکنید که کمتر اشتباه بکنید و این زمانی است که از اشتباهات دیگران درس بگیریم.

وی با بیان اینکه از فرصت‌ها باید استفاده کرد، تصریح کرد: اگر مردم را به نظام راضی کردیم و مردم احساس کنند مدیریت کارآمد، سالم و صادق است ما برنده شده‌ایم.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه به تغییرات مدیریتی در استان اشاره کرد و گفت: مسؤولان ناکارآمد در سطح استان باید برداشته شوند.

این مسؤول با اشاره به اینکه مزیت استان مازندران برای همه مشخص است باید از این مزیت استفاده کنیم، افزود: ما باید ۵۰ هزار شغل در سال ایجاد کنیم، سهم اشتغال ما باید از کجا بیاید از مزیت‌های استان باید در بیاید، آن مدیر استانی باید بگوید که برنامه من این است و به دولت کمک کند.

شریعت‌نژاد با بیان رویکرد استاندار مازندران که رویکرد اجرا و پاسخگویی است، اظهار کرد: نگاه استاندار در این دولت فقط کار است و فکر توسعه و تحول در منطقه هستند.

وی با تاکید بر اینکه منافع مردم اصل است، گفت: هر مدیری توانایی کار کردن را ندارد بدهد به دست کسی دیگر، این پست‌ها را برای کسی سند نزده‌اند.

۸۶۰۴۳/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اینکه #اشاره #تنکابن #نماینده #استان #شرایط #شریعت‌نژاد #امروز #رامسر #استفاده #اسلامی #قانون #واقعا #شورای #اقتصادی #مازندران #اظهار #عباس‌آباد #مسؤول #افزود #منافع #اعتماد #استاندار #رویکرد #باشیم #بکنید #بیاید #ادامه #گذشته #مشکلات #نزده‌اند #پست‌ها #ناکارآمد #متفاوت #تصریح #تاکید #درآمد #ندارد #مسؤولان #مزیت‌های

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مدیران ناکارآمد در مازندران باید تغییر کنند/پست‌ها را برای کسی سند نزده‌اند

*

*


X https://sport45.site/