تاریخ انتشار : یکشنبه 12 فروردین 1397 - ساعت : 08:36

کد مطلب: 47624 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سرباز زدن مددسراها از خدمت رسانی

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون حمایت های اجتماعی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از برخورد با مدیران متخلف مددسراهایی که از ارائه خدمات شبانه روزی به مددجویان در طول نوروز 97 سر باز زدند، خبر داد.

مازندشورا:علی صادقی معاون حمایت های اجتماعی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در خصوص صحبت های رضا قدیمی مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در خصوص ارائه خدمات شبانه روزی در مددسراهای شهرداری تهران در طول نوروز سال 97  اظهار کرد: سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران هیچگاه خدمات شبانه روزی به مددجویان و مراجعان به مددسراهای شهرداری ارائه نکرده است.

وی در ادامه تصریح کرد: خدمات شبانه روزی در مددسراهای شهرداری تهران تنها در صورتی ارائه می شود که هوا سرد باشد و مددجویان و کارتن خواب ها قادر به تحمل سرمای هوا نباشند و یا ابلاغیه جدیدی از سوی مدیر سازمان خدمات اجتماعی صادر شود.

معاون حمایت های اجتماعی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: قدیمی مدیرعامل سابق سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در روزهای پایانی سال 96 به مددسراها ابلاغیه ای ارسال کرد که بر اساس آن مقرر شد مددسراهای شهرداری تهران، در طول نوروز 97 خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه دهند.

صادقی در پاسخ به این سوال که چرا ابلاغیه فوق در برخی از مددسراها اجرایی نشده است، تاکید کرد: اطلاعی از این موضوع ندارم اما بدون تردید با مدیران مددسراهای متخلف که در طول نوروز سال 97 در خصوص ارائه خدمات شبانه روزی در مددسراهای شهرداری کوتاهی کرده اند، به صورت جدی برخورد خواهد شد.

وی یادآور شد: بسیاری از مراجعان به مددسراهای شهرداری را کارگران فصلی که از شهرستان به تهران آمده اند تشکیل می دهند که با گرم تر شدن هوا به شهرهای خود باز می گردند و طبیعتا در این شرایط مددسراها و سامان سراها نسبت به فصول سرد سال بسیار خلوت می شوند.

معاون حمایت های اجتماعی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران اضافه کرد: بر خلاف تصور برخی از افراد، کارتن خواب ها و مددجویان مراجعه کننده به مددسراها در شرایط فعلی خیلی پیشرفته تر از دوره های پیشین هستند و در صورت برخورد با هر گونه قصور و کوتاهی از سوی مدیریت مراکز، موارد را به صورت تلفنی به سامانه 137 شهرداری تهران اطلاع می دهند.

صادقی تصریح کرد: بر اساس ابلاغیه و دستورالعمل پیشین، ما موظف به اجرای آن بودیم و فرقی هم ندارد که تعداد مددجویان کم یا زیاد باشد و در صورت مشاهده کوتاهی از طرف مدیران مددسراهای شهرداری به شدت با آن ها برخورد می شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهرداری #خدمات #تهران #اجتماعی #مددسراهای #ارائه #مددسراها #شبانه #مددجویان #ابلاغیه #برخورد #کوتاهی #نوروز #معاون #صادقی #حمایت #پیشین #شرایط #مدیران #مراجعان #مدیرعامل #قدیمی #تصریح #کارتن

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سرباز زدن مددسراها از خدمت رسانی

*

*


X https://sport45.site/