تاریخ انتشار : دوشنبه 20 فروردین 1397 - ساعت : 11:18

کد مطلب: 48067 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جلوگیری از ورود خودرو به ساحل سورو

مازندشورا: شهردارآنلاین: استاندار هرمزگان گفت: باید برای بهره برداری بهتر از ساحل سورو از ورود خودرو به این ساحل جلوگیری شود تا مردم بتوانند از ساحل استفاده کنند.

مازندشورا:فریدون همتی در جلسه ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان با بیان اینکه هرمزگان ظرفیت‌های بالایی در گردشگری دارد و امسال نیز توسعه گردشگری اولویت استان است، تصریح کرد: گردشگری یکی از پایه‌های اصلی تحقیق اقتصاد مقاومتی در استان است که می‌تواند به تولید و اشتغال کمک کند.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه برنامه‌ها و نیازهای توسعه گردشگری در استان بررسی شد، اظهار کرد: ساخت بلوار ساحلی در شرق بندرعباس امسال آغاز شده که باید این بلوار همه زیرساخت‌های لازم برای استقرار گردشگران را داشته باشد.

همتی اضافه کرد: زمینهای ساحلی غرب بندرعباس بعد از ساحل سورونیز باید با همکاری و تعویض زمین برای توسعه گردشگری استفاده شود.

استاندار هرمزگان در خصوص ساماندهی ساحل سورو و انتقاد رسانه‌ها به تردد خودرو در ساحل، خاطرنشان کرد: باید برای بهره برداری بهتر از ساحل سورو از ورود خودرو به این ساحل جلوگیری شود تا مردم بتوانند از ساحل استفاده کنند.

همتی عنوان کرد: سازمان بنادر و دریانوردی نیز در نوروز امسال تلاش خوبی برای فراهم کردن زیرساخت های گردشگری در استان داشت که با تلفیق این تلاش‌ها و برنامه های سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می‌توان به رونق گردشگری بویژه در بخش خصوصی کمک کرد.

استاندار هرمزگان اظهار کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز در این جلسه فرصت‌های تامین مالی بودجه سال 97 را بخوبی تبیین کرد که باید مدیران استانی بویژه شهرداری‌ها از این ظرفیت‌ها استفاده کنند.

همتی در این جلسه از سازمان‌های امور مالیاتی و دارایی، بنادر و دریانوردی و گمرک و مدیریت و برنامه ریزی هرمزگان برای تلاش مطلوب در زمینه‌های کاریشان قدردانی کرد.

در ادامه صالح دریانورد، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان در این نشست گفت: هدایت منابع مالی برای ایجاد اشتغال، ایجاد رونق در بخش مسکن بویژه بازسازی بافت فرسوده، نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و واگذاری طرح‌های عمرانی نیمه تمام از اولویت‌های بودجه 97 است.

همچنین رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان نیز در این جلسه گفت: امسال هرمزگان با ثبت بیش از 6 میلیون و 700 هزار نفر شب اقامت چهارمین استان کشور در جذب مسافران نوروزی بود.

محسن ضیایی افزود: جذب گردشگران نوروزی در استان امسال 30 درصد افزایش داشت.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #گردشگری #استان #هرمزگان #امسال #برنامه #بویژه #استفاده #خودرو #توسعه #بودجه #مدیریت #دریانوردی #بنادر #نوروزی #میراث #ایجاد #فرهنگی #استاندار #بلوار #اینکه #مقاومتی #اقتصاد #اشتغال #اظهار #بندرعباس #ساحلی #جلوگیری #گردشگران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جلوگیری از ورود خودرو به ساحل سورو

*

*


X https://sport45.site/