مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48178 -تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

توزیع50هزارتن آسفالت در شهر ری

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار منطقه 20(شهرری) گفت: 50 هزار تن آسفالت در سطح معابر و خیابان های شهر ری در سال گذشته توزیع شد که 10 درصد از این حجم آسفالت در معابر و دسترسی های بزرگراهی و محوطه های پیرامونی حرم عبدالعظیم حسنی(ع) توزیع شده است.

مازندشورا:احمد صفوی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه همواره در مناسبت های مختلف شاهد حضور خیل عظیمی از شهروندان برای زیارت حرم عبدالعظیم (ع) هستیم، افزود: احداث 108 چشمه سرویس بهداشتی از مهمترین برنامه های سال گذشته بود که با محور بوستان های پیرامونی حرم اجرا شد.
وی اضافه کرد: هم اکنون سرویس های بهداشتی ثابت اطراف حرم به 117 چشمه رسیده است تا امکانات رفاهی زائران افزایش یابد.
شهردار منطقه 20 بهره برداری از پل غیرهمسطح تقی آباد را از دیگر طرح های مهم در جهت روان سازی ترافیک جاده ورامین برشمرد و گفت: ساخت 2 مسجد، بهسازی خیابان حرم، مرمت کاروانسرای شاه عباسی، توسعه فضای سبز با مشارکت نهادها و شهروندان با کاشت و توزیع 103 هزار درخت از دیگر فعالیت های مهم مدیریت شهری در سال گذشته بود.
وی با اشاره به اینکه در ایام نوروز نیز فعالیت های نگهداشتی و اقدامات نوروزی با آماده باش عوامل اجرایی در جریان بوده است، افزود: عوامل اجرایی شهرداری منطقه در ایام نوروز همانند سال های گذشته به خوبی از زائران و مهمانان پذیرایی کردند.
وی ادامه داد: مشارکت یکهزار و 360 نفر در تورهای ری گردی، حضور یک میلیون و 350 هزار زائر در اماکن زیارتی و بازدید 235 هزار گردشگر از اماکن تاریخی و باستانی در ایام نوروز گزارش شده است که خدمات رسانی به این حجم از شهروندان و مسافران نوروزی افتخاری ارزشمند برای مدیریت شهری است.

** طرح امتداد خط 6 مترو به حرم عبدالعظیم(ع) در جریان است
شهردار منطقه 20 درادامه به افتتاح 110 طرح عمرانی در سال 96 اشاره کرد و گفت: آغازعملیات عمرانی امتداد خط 6 مترو از ایستگاه دولت آباد به حرم عبدالعظیم الحسنی(ع) از اتفاقات مهم در این سال بود که در حال پیشرفت است.
سید احمد صفوی با اشاره به اینکه مجموعه فعالیت های شهری با محوریت حرم و با هدف خدمت رسانی بیش از پیش به زائران برنامه ریزی می شود، افزود: مدیریت شهری با اقدامات فرهنگی و اجتماعی در مناسبت های مختلف آئینی حضوری گسترده داشته است.

** پایانه جوانمرد قصاب در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد
شهردار منطقه 20 گفت: طرح پایانه و پارک سوار جوانمرد قصاب در مجاورت ایستگاه مترو، از دیگر طرح های مهم سال گذشته است که در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.
سید احمد صفوی ادامه داد: این طرح ترافیکی در مساحتی به وسعت 5 هکتار در حال اجراست که تمامی مدهای حمل و نقل عمومی در این طرح لحاظ شده است و به عنوان بزرگ ترین پایانه در پهنه جنوب محسوب می شود.
وی افزود: این منطقه توانسته است با احداث 6 بوستان جدید و افزایش بوستان های شهری منطقه به 177 مورد، قدم خوبی را در جهت توسعه فضای سبز بردارد.
منطقه 20 (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و 2 ناحیه خارج محدوده و 21 محله است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - افزود - گذشته - اشاره - زائران - بوستان - پایانه - نوروز - برداری - مدیریت - فعالیت - شهروندان - عبدالعظیم - اینکه - امتداد - عمرانی - رسانی - اماکن - ادامه - ایستگاه - محدوده - آینده - ناحیه - جوانمرد - شهرداری - نزدیک - اجرایی - احداث - توسعه - افزایش - سرویس - بهداشتی - مشارکت - مختلف - عوامل - برنامه - نوروزی - اقدامات - مناسبت - جریان -

نظر شما در مورد : توزیع50هزارتن آسفالت در شهر ری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*