تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 48234 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پاک شدن سیمای شهراز معتادان متجاهر

مازندشورا: شهردارآنلاین: استاندار البرز گفت: زیبایی بصری و امنیت شهر با حضور معتادان متجاهر از بین می رود بنابراین ضرورت دارد برای حفظ امنیت و رفاه مردم اقدامات لازم صورت گیرد.

مازندشورا: محمدعلی نجفی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که روز چهارشنبه برگزار شد با تاکید بر لزوم برنامه ریزی دقیق تر در خصوص اجرایی شدن مصوبات این جلسات، افزود: رصد اخبار و اقدامات در حوزه مبارزه با مواد مخدر با جدیت بیشتری صورت گرفته و فرمانداران و مدیران مربوطه باید برنامه محور، دقیق و فعال عمل کنند.
وی به اهمیت نقش شهرداری ها در خصوص اصلاح سیمای شهر اشاره کرد و ادامه داد: زیبایی بصری و امنیت شهر با حضور معتادان متجاهر از بین می رود بنابراین ضرورت دارد برای حفظ امنیت و رفاه مردم اقدامات لازم صورت گیرد.
نجفی با بیان اینکه سازمان بهزیستی به واسطه اینکه با انواع آسیب های اجتماعی مواجه است، مسئولیت های خطیری دارد، گفت: بر این اساس علی رغم محدودیت های موجود، سهمیه بودجه این سازمان برای بهبود روند فعالیت ها، افزایش یافت.
وی با اشاره به اینکه استان البرز دارای آسیب ها و معضلات اجتماعی فراوانی است افزود: حاشیه نشینی در البرز زمینه ساز مشکلاتی شده که اهمیت آنها توجهات ملی را به این سو جلب کرده است.
استاندار البرز اضافه کرد: افزایش اعتبارات البرز در حوزه های مختلف، هنر مدیران است؛ که با ارتباط صحیح و تشریح مسائل استان درصدد جذب سهم بیشتری از اعتبارات باشند.
در این نشست مدیران دستگاه های عضو، گزارشی از عملکرد خود ارائه دادند.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #البرز #مدیران #اینکه #استان #اشاره #اعتبارات #امنیت #افزایش #اجتماعی #اهمیت #بیشتری #متجاهر #معتادان #مبارزه #برنامه #اقدامات #افزود #سیمای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پاک شدن سیمای شهراز معتادان متجاهر

*

*


X https://sport45.site/