تصادفات جاده‌ای سوادکوه 4 کشته و زخمی بر جای گذاشت/ افسر راهنمایی و رانندگی جز مصدومان تصادف امروز+ تصاویر

تاریخ انتشار : جمعه 11 خرداد 1397 - ساعت : 16:55

کد مطلب: 50703 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فارس گزارش می‌دهد

تصادفات جاده‌ای سوادکوه 4 کشته و زخمی بر جای گذاشت/ افسر راهنمایی و رانندگی جز مصدومان تصادف امروز+ تصاویر

مازندشورا: 2 کشته و یک زخمی حاصل تصادف پراید و تریلی و یک زخمی در برخورد 5 خودرو در محور سوادکوه از اتفاقات ناخوشایند جاده‌ای امروز محور سوادکوه بود که یکی از مصدومان نیز افسر راهنمایی و رانندگی بوده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، دو کشته و یک زخمی حاصل تصادف پراید و تریلی و یک زخمی در برخورد پنج خودرو در محور سوادکوه  از اتفاقات ناخوشایند جاده‌ای امروز در محور سوادکوه بوده است.

وحید متانی رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در شهرستان سوادکوه در این باره از برخورد خودروی پراید با تریلی‌ کانتینر در روبروی ساختمان فرماندهی انتظامی سوادکوه در شهر زیراب به سمت قائم‌شهر خبر‌ داد و گفت: دو سرنشین پراید کشته و فرد دیگر زخمی شدند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از عملیات رها‌سازی مصدومان توسط عوامل امدادی پایگاه جاده‌ای جوارم خبر‌ داد و افزود: مصدومان حادثه توسط اورژانس 115 به بیمارستان شهدای زیراب منتقل شدند و اجساد تحویل نیروی انتظامی شده است.

به گزارش فارس، برخورد پنج خودرو در منطقه جوارم بخش زیراب شهرستان سوادکوه منجر به زخمی‌شدن افسر پلیس‌راه شد که به بیمارستان شهدای زیراب منتقل‌ شده است.

 

86015/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #سوادکوه #زیراب #پراید #شهرستان #گزارش #برخورد #جاده‌ای #مصدومان #انتظامی #شهدای #جوارم #سوادکوه‌شمالی #بیمارستان #هلال‌احمر #تصادف #امروز #خودرو #جمعیت #خبرگزاری #شهرستان‌های

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تصادفات جاده‌ای سوادکوه 4 کشته و زخمی بر جای گذاشت/ افسر راهنمایی و رانندگی جز مصدومان تصادف امروز+ تصاویر

*

*


X https://sport45.site/