مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7709 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 08:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اصلاح زیرگذرهای حریم راه‌آهن در قائم‌شهر

شهردار قائم‌شهر خبر داد

اصلاح زیرگذرهای حریم راه‌آهن در قائم‌شهر

مازندشورا: شهردار قائم‌شهر گفت: اصلاح زیرگذرهای موجود و بررسی نقاطی که برای سهولت عبور و مرور شهروندان نیاز به احداث زیرگذر دارد در دستور کار شهرداری قرار گرفت

مازندشورا: رضا رحیمی شهردار قائم‌شهر به‌ همراه مدیرکل راه‌آهن شمال و فرماندار این شهرستان برای رفع مشکلات حریم راه‌آهن از مکان‌های مورد نظر بازدید کردند.

رحیمی، به مشکلات حریم راه‌آهن اشاره کرد و افزود: مردم  این قسمت از شهر مورد کم لطفی‌های زیادی قرار گرفته‌اند و شهرداری در ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان این مناطق تمام توان خود را به‌کار گرفته است.

وی با بیان اینکه بازگشایی نقاط کوری که سال‌ها بلاتکلیف مانده با پیگیری‌ها شهرداری و همکاری راه‌آهن در آینده‌ای رفع می‌شود، گفت: اصلاح زیرگذرهای موجود و بررسی نقاطی که برای سهولت عبور و مرور شهروندان نیاز به احداث زیر گذر دارد در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

سردار عبدالله ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس مازندران به پاس زحمت‌های شهردار قائم‌شهر در حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌ مقدس در قائم‌شهر مانند نصب المان‌های مذهبی و المان سرلشگر شهید خلبان جعفر مهدوی و درج تمثال شهدا در گوشه گوشه شهر تقدیر کرد.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قائم‌شهر - راه‌آهن - شهرداری - شهردار - مشکلات - شهروندان - ارزش‌های - مدیرکل - گزارش - اصلاح - زیرگذرهای - رحیمی -

نظر شما در مورد : اصلاح زیرگذرهای حریم راه‌آهن در قائم‌شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها